نخستین همایش عمومی «مجمع معتمدان» سرخس برگزار شد
نخستین همایش عمومی «مجمع معتمدان» سرخس برگزار شد

نخستین همایش عمومی «مجمع معتمدان» سرخس با هدف شناسایی بخش فعال و مؤثر جامعه، وحدت و همدلی قبایل و طوایف، هدایتگری در عرصه‌های مهم سیاسی و همفکری در حل مشکلات اقتصادی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، نخستین همایش عمومی «مجمع معتمدان» شهرستان سرخس که به دعوت امام‌جمعه شهرستان و دبیرخانه مجمع معتمدان صورت گرفته بود، با حضور باشکوه متنفذان و معتمدان از سراسر این شهرستان صبح امروز در محل فرهنگسرای بزرگ امام رضا علیه‌السلام برگزار شد.

 

امام‌جمعه شهرستان سرخس در این همایش اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش شناسایی بخش فعال و مؤثر جامعه، وحدت و همدلی قبائل و طوایف، همکاری و همیاری معتمدان در حل آسیب‌های اجتماعی و هدایتگری در عرصه‌های مهم سیاسی و همفکری در حل مشکلات اقتصادی شهرستان است.

 

حجت‌الاسلام علیرضا ارژنگ ضمن تشکر از حضور معتمدان شهرستان در این همایش خاطرنشان کرد: معتمدان شهرستان فقط جمع حاضر نیستند و ان شاء الله در جلسات آینده با معرفی مدعوین در این جلسه شاهد حضور بیشتر معتمدان خواهیم بود.

 

لازم به ذکر است، «شهرستان مرزی سرخس» در منتهی‌الیه شمال شرق استان خراسان رضوی در فاصله ۱۸۵ کیلومتری از شهر مشهد مقدس واقع شده است؛ این شهرستان از شمال و شرق با کشور ترکمنستان، از غرب با شهرستان مشهد و از جنوب با شهرستان تربت‌جام و فریمان هم‌مرز است.

انتهای پیام/