تحویل سند توسعه صنعت، معدن و تجارت سرخس به فرماندار شهرستان
تحویل سند توسعه صنعت، معدن و تجارت سرخس به فرماندار شهرستان
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به همراه چند تن از معاونان خود با فرماندار سرخس دیدار کرد.

به گزارش نسیم سرخس، به نقل از روابط عمومی فرمانداری سرخس حسین سنجرانی فرماندار سرخس در این دیدار ضمن معرفی شهرستان سرخس گفت: به دنبال جایگاه واقعی سرخس هستیم و در این راه به همکاری شما برای رسیدن به اهداف و جایگاه تجاری واقعی سرخس نیاز داریم.

 

وی افزود: سرخس موقعیت ویژه ای در شرق کشور دارد اما در این سالها به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

 

فرماندار سرخس خاطرنشان کرد: سرخس با داشتن راه آهن، گمرک، منطقه وی‍ژه، پالایشگاه گاز، شرکت نفت و سد دوستی می تواند بخش صنعت و تجارت شرق کشور را بیش از این توسعه دهد و با توجه به سفر رئیس جمهور به ترکمنستان و امضاء تفاهمنامه تبادلات تجاری مابین دو کشور، باید اهداف خود را به سوی محقق کردن افزایش تبادلات تجاری از مرز سرخس پیش ببریم.

 

در این دیدار راضیه علیرضایی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: عزم جدی برای موضوعات مطرح شده شهرستان سرخس داریم.

 

وی اظهار کرد: برنامه ویژه برای سرخس در زمینه تبادلات تجاری در دست اقدام است.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اذعان کرد: کارشناسان ما مطالعات خوبی برای سند توسعه صنعت، معدن و تجارت سرخس انجام داده اند که این سند تهیه و تدوین شده است و آنچه که برای ما مقدور بوده است در این سند آمده است.

 

وی به همراه معاونان خود از سه پروژه در منطقه ویژه بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و مشکلات این سه پروژه قرار گرفت.

انتهای پیام/ب