گلایه دانش آموزان بزرگسال سرخسی از اداره کل ارشاد خراسان رضوی
گلایه دانش آموزان بزرگسال سرخسی از اداره کل ارشاد خراسان رضوی
تعدادی از مدیران و دانش آموزان مدارس بزرگسال سرخس در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس از روند طولانی تأیید مهارت‌های ارائه‌شده توسط اداره کل ارشاد خراسان رضوی گلایه کردند.

تعدادی از مدیران و دانش آموزان مدارس بزرگسال سرخس در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، از روند طولانی تأیید مهارت‌های ارائه‌شده توسط اداره کل ارشاد خراسان رضوی گلایه کردند.

 

یکی از دانش آموزان به خبرنگار نسیم سرخس، می گوید: باوجودآنکه مهارت‌های رشته تصویرسازی کامپیوتری را از یکی از مراکز زیر نظر ارشاد در دی‌ماه دریافت کردم و مدارکم در همان تاریخ جهت تائید به اداره کل ارشاد ارسال شد و باوجودآنکه با فناوری‌های فعلی کارهای بسیار پیچیده‌تر در مدت کوتاهی انجام می‌شود تا نیمه دوم اسفند تأییدیه لازم به آموزش‌وپرورش ارسال نشد، لذا صدور گواهینامه دیپلم من چهار ماه به تعویق افتاد و فرصت ثبت‌نام در دانشگاه را از دست دادم؛ به همین دلیل از مسئولان مربوطه گلایه دارم.

 

لازم به ذکر است طبق گفته مدیران مدارس بزرگسال نه‌تنها بهبودی در این روند طولانی ایجاد نشده بلکه متأسفانه میزان تأخیر اداره ارشاد در تائید مهارت‌ها، طولانی‌تر نیز شده است که موجب طولانی شدن روند فارغ‌التحصیلی دانش آموزان و هدر رفتن فرصت‌های آنان می شود.

انتهای پیام/