بسم الله الرحمن الرحیم

امروز جنگ دنیا، جنگ رسانه‌هاست. پیشرفت کارها و سیاستهای بین‌المللىِ دستگاه‌های مختلف و جبهه‌های گوناگون، به‌وسیله‌ی تبلیغ، خبرسازی، مفهوم‌سازی و تبیین‌های درست و نادرست – یعنی راست و دروغ – دارد انجام میگیرد. تبلیغات، هم قبل از یک حرکت نظامی و اقتصادی، هم در اثنای آن، هم بعد از آن، نیاز وافر دستگاه‌هایی است که میخواهند در دنیا فعال باشند؛ لذا سرمایه‌گذاری هم میکنند، فکر هم مصرف میکنند و دانش هم به‌کار میبرند، برای این‌که بتوانند این را گسترش دهند.(۱۳۸۳/۹/۱۱) امروز مهمترین ابزار جنگ بین قدرتها در دنیا رسانه است و امروز حتی قدرتهای بزرگ هم با رسانه‌ها دارند کار میکنند. امروز تأثیر رسانه ها و تلویزیونها و هنرها و این شبکه‌های عظیم اطلاع‌رسانىِ اینترنتی و… از سلاح و از موشک و از بمب اتم بیشتر است. امروز دنیا، یک چنین دنیایی است. روزبه‌روز هم دارند این میدان را گسترش میدهند.(۱۳۸۳/۲/۲۸)

امام خامنه ای (حفظه الله)

۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۱ همزمان با سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی رسانه ای انقلابی در شمال شرقی ترین نقطه جمهوری اسلامی ایران یعنی شهرستان مرزی سرخس و در بحبوحه جنگ رسانه ای دشمن علیه این نظام مقدس متولد شد و پا به عرصه رسانه گذاشت.

نسیم سرخس، رسانه ای که خبرهایش از جنس نسیم است و صدای مردمی را به گوش جهانیان می رساند که در نقطه ی صفر مرزی برای اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی شبانه روز تلاش می کنند.

نسیم سرخس خود را فرزند انقلاب اسلامی می داند و برای رسیدن انقلاب به اهداف والایش از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

تعهد نسیم سرخس به رعایت اخلاق رسانه ای و در نظر گرفتن مصالح کشور یک الزام قطعی و انجام شدنی است و مطمئناً در نظر گرفتن این دو مسئله را به تمامی رسانه های دیگر داخلی توصیه می کند.

نسیم سرخس محور اصلی و خط قرمز فعالیت های خود را ولایت مطلقه فقیه می داند و به هیچ گروه و یا حزب سیاسی وابستگی ندارد و همین عدم وابستگی باعث شده است که خبرنگاران نسیم سرخس آزادانه تر و با دید بازتر به جریانات و اتفاقات بنگرند و بیندیشند و تحلیل ها و خبرهایی را به مخاطب ارائه کنند که از هرگونه تعصب قومی، مذهبی و سیاسی به دور هستند.

کادر رسانه ای نسیم سرخس، کادری انقلابی و معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و برای گسترش فرهنگ ناب اسلامی و انقلابی تلاش می کند.

نسیم سرخس به عنوان اولین و تنهاترین پایگاه خبری تحلیلی شهرستان سرخس، محتواهای خود را در قالب های مختلف خبر، گزارش، مصاحبه، عکس، فیلم و صوت به مخاطبان ارائه می کند و البته از هرگونه تعاملی با مخاطبان استقبال خواهد کرد. مطمئنا سوژه های ارسالی مردمی، پیشنهادها و انتقادهای مخاطبان از اولویت خاصی برای مسئولان نسیم سرخس برخوردار است. پس منتظر ارتباط شما با رسانه ی خودتان هستیم.

 

ایمیل: nasimesarakhs@gmail.com

شماره مجوز هیئت نظارت بر مطبوعات: ۸۰۱۵۹