سوپراستار آرژانتینی بارسلونا به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد که جدال آسانی در فینال لیگ قهرمانان اروپا در مصاف با یوونتوس ندارند.
به گزارش نسیم سرخس، تیم‌های فوتبال بارسلونا و یوونتوس در حالی در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۱۵ (۱۶ خرداد ۹۴)در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیکو شهر برلین به مصاف هم می‌روند که هر دو تیم شانس تصاحب سه‌گانه قهرمانی را دارند. بانوی پیر تا به اینجای فصل قهرمانی در رقابت‌های سری A و جام حذفی ایتالیا را به دست آورده و اگر موفق به شکست کاتالان‌ها شود سه‌گانه قهرمانی ایتالیا و اروپا را تصاحب خواهد کرد.

در سویی دیگر بارسلونا در صورت پیروزی بر بیلبائو در فینال جام حذفی که قرار است ساعت ۲۴ فردا (شنبه) در نیوکمپ برگزار شود می‌تواند پس از لالیگا به دومین قهرمانی فصل خود برسد و گام بلندی برای تصاحب سه‌گانه قهرمانی بردارد.

لیونل مسی با هشدار به هم‌تیمی‌هایش در دست‌کم نگرفتن قهرمان ایتالیا در فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: ما با حریف خیلی قدرتمندی مصاف خواهیم کرد. یوونتوس به لحاظ فیزیکی تیم قدرتمندی است و بازیکنان بزرگی چون کارلوس توس دارد. به هر حال در بازی فینال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد ولی ما خودمان را برای این بازی آماده می‌کنیم و کار عادی خود را انجام می‌دهیم.

اگر بارسلونا موفق به شکست یوونتوس شود مسی ۲۷ ساله برای چهارمین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه خواهد کرد و شانس این ستاره آرژانتینی را برای تصاحب عنوان بهترین بازیکن در سال ۲۰۱۵ را در رقابت با رقیب سرسختی همچون کریستیانو رونالدو افزایش خواهد داد.

منبع: تسنیم
انتهای پیام/