معمای گم شدن پیرمرد مفقود شده در کوه‌های جغتای بی‌جواب ماند
معمای گم شدن پیرمرد مفقود شده در کوه‌های جغتای بی‌جواب ماند
روز گذشته آخرین تلاش های امدادگران هلال احمر شهرستان های جغتای، جوین و سبزوار برای یافتن محمد گفتی، فردی که در کوههای جغتای مفقود شده است بدون نتیجه به پایان رسید.
به گزارش نسیم سرخس، به نقل از پیام جغتای، روز گذشته آخرین تلاش های امدادگران هلال احمر شهرستان های جغتای، جوین و سبزوار برای یافتن محمد گفتی، فردی که در کوههای جغتای مفقود شده است بدون نتیجه به پایان رسید.

 

در همین راستا براتعلی میرجهانگیری رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای به پیام جغتای گفت: تلاش های تیم ۴۰ نفره همراه با ۳ قلاده سگ زنده یاب در چهارمین روز برای یافتن فرد مفقودی در کوههای جغتای بی نتیجه به پایان رسید.

 

میرجهانگیری افزود: با توجه به این که تمام منطقه مورد نظر به طور کامل و با دقت مورد جست و جو قرار گرفته است؛ ادامه تلاش ها برای یافتن محمد گفتی متوقف می شود.

 

این در حالی است که رضا شهرآبادی رییس هلال احمر سبزوار در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی بصیر سبزوار، استفاده از بالگرد برای ادامه جست و جوها را توجیه پذیر ندانست.

 

با این تفاسیر معمای گم شدن محمد گفتی، فردی که از چهارشنبه۱۱فروردین به کوههای جغتای رفته و گم شده است؛ بی جواب می ماندو باید منتظر ماند تا روز های نیامده و اتفاقات آینده بمانیم تا شاید سرنخی از اتفاق ناگوار بدست بیاید.

photo_2016-04-05_19-12-42

انتهای پیام/