مهدی پاکدل در برنامه‌ی خندوانه گفت که تقدیم فروش فیلمش به احمدرضا اسعدی حاشیه‌ای برای او تهیه‌کننده فیلم «فردا» ایجاد کرده‌است.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا او گفت: «این انتقاد به ما وارد شدکه چرا آبروی او را برده‌ایم، اما پیش از این خود ایشان مشکل مالی خود را رسانه‌ای کرده بودند و این هیچ خجالتی ندارد. خجالت را باید کسانی که نام‌شان مسئول است بکشند.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،احمدرضا اسعدی اعلام کرده بود که برای امرار معاش در مقابل سینما دستفروشی می‌کند. همین مساله باعث شده‌بود که افشاریان تهیه‌کننده‌ی فیلم «فردا» اعلام کند که تمام فروش فیلم در گروه هنر و تجربه به این بازیگر تقدیم خواهد شد. به گفته پاکدل پس از اعلام این خبر برخی در مقابل این کار موضع گرفته و گفته‌ یا نوشته‌اند که عوامل فیلم فردا با این کار آبروی اسعدی را برده‌اند و باید شرمنده باشند.

او گفت: «البته باید برخی افراد که اسمشان مدیر یا مسئول است از این وضعیتی که برای یک هنرمند پیش آمده شرمنده شوند نه ما.»

در ادامه این برنامه رامبد جوان از حاضران پرسید چه کسانی این فیلم را دیده بودند و وقتی فهمید هیچ کس این فیلم را ندیده گفت که این خیلی بد است، یک هنرمند می‌آید و  اینجا می‌نشیند و هیچ کس فیلمش را ندیده است. بروید این فیلم را ببینید مخصوصا این که دارد یک کار شریف فرهنگی می‌کند و به یک بازیگر خوب سینما کمک می‌کند.

انتهای پیام/م