احمد مرادعلیزاده مدیر عامل شرکت صنایع ملی مس ایران توسط کارگران در مجتمع مس سرچشمه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا،به نقل از بابک آنلاین؛ احمد مرادعلیزاده مدیر عامل شرکت صنایع ملی مس ایران که صبح امروز(یکشنبه) جهت پاسخگویی به اعتراض نیروهای ۲۴۳۰ و شرکتی مس منطقه کرمان در سرچشمه حاضر شده بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
کارگران ۲۴۳۰ و شرکتی مس منطقه کرمان به علت عدم امنیت شغلی و تبعیض در پرداخت امتیازات خود؛ در چند روز اخیر دست به اعتراض و اعتصاب زده و خواستار رسیدگی به مشکلات و استعفای مرادعلیزاده مدیر عامل شرکت صنایع ملی مس ایران از مسئولین بودند.
صبح امروز (یکشنبه) احمد مرادعلیزاده برای پاسخگویی به خواسته های کارگران در مس سرچشمه حضور یافت و در نماز خانه شرکت با کارگران معترض تشکیل جلسه داد.
به گفته خبرنگار ما همان دقایق ابتدایی صحبت های مرادعلیزاده ؛ کارگران با هر وسیله که در دست(از مهرنماز گرفته تا کفش) داشتند، وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
این اقدام کارگران موجب شد تا هیئت همراه مرادعلیزاده؛ وی را هر چه سریعتر از نمازخانه مس سرچشمه خارج نمایند

یکی از معترضین شهربابکی به خبرنگار ما گفت:۱۷۳۰ نفر کارگر۲۴۳۰ فقط از شهربابک هستند که قرار بود طبق برنامه ۴ ساله ای توسط شرکت مس هر سال ۵۰۰ نفر از این افراد جذب شوند اما در سال ۹۳ و ۹۴ تنها ۱۹۲ نفر جذب شده اند.

انتهای پیام/م