۲۵۰ نفر از خانواده های ایتام سرخس اطعام شدند
۲۵۰ نفر از خانواده های ایتام سرخس اطعام شدند
مدیر کمیته امداد امام (ره) سرخس گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، 250 نفر از خانواده های ایتام سرخس اطعام شدند.

علیرضا دادمحمدی در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، در حاشیه مراسم افطاری مددجویان تحت پوشش این نهاد گفت: طرح ضیافت افطاری با حضورجمعی از مددجویان سرپرست زن به همراه ایتام برگزار شد.

 

مدیر کمیته امداد سرخس افزود: طرح ضیافت افطاری با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از خانواده های ایتام و نیازمند در شهرستان سرخس با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین نیکوکار این شهرستان به مناسبت شبهای قدر برگزار شد.

 

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان بیش از ۱۰۰۰ پرس غذای گرم بسته بندی شده، بین خانواده های تحت حمایت در روستاهای شیرتپه، حسن آباد و کندکلی توزیع شد.

 

دادمحمدی  هزینه اطعام این افراد را بیش از ۱۹۵میلیون و ۵۰۰ هزار ریال عنوان کرد و افزود: این هزینه از محل کمک های خیران، نیکوکاران و امداد پرداخت شده است.

 

مدیر کمیته امداد سرخس  در پایان گفت: طرح رسیدگی به ایتام  و نیازمندان به عنوان یکی از مهمترین طرح های کمیته امداد است چرا که اکرام ایتام و  نیازمندان در دین مقدس اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است، همانگونه که پیامبر اسلام می فرمایند: کسی که برادر دینی خود را با شیرینی اطعام کند، خداوند تلخی مرگ را از او دور می کند.

انتهای پیام/ع