فرمانده کل سپاه گفت: توانمندی، کیفیت و نقش‌آفرینی سپاه در عرصه‌های مختلف ماموریتی دفاع از انقلاب اسلامی و نظام نقش تعیین‌کننده‌ای است که دوست و دشمن به آن اذعان دارند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در آیین تکریم و معارفه مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدایی که در جبهه های دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و محقق شدن اهداف والای آن جانفشانی می‌کنند، گفت: توانمندی، کیفیت و نقش آفرینی سپاه در عرصه های مختلف ماموریتی دفاع از انقلاب اسلامی و نظام نقش تعیین کننده ای است که دوست و دشمن به آن اذعان دارند، همچنین با توجه به تاکیداتی که فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)بر توسعه کمی و کیفی سپاه و ابعاد تحولی و درونی آن در اجرای بهتر ماموریتها دارند خدمات رسانی به کارکنان می‌تواند نقش مهمی را در این راستا ایفا کند.

وی با بیان اینکه موضوع خدمات همواره باید در اولویت وظایف بنیاد تعاون سپاه باشد، گفت: در سالهای اخیر گام‌های بلندی در خصوص مسکن و خدمات پاسداران برداشته شده است؛ مهندس فتاح و مدیرانی که در بخشهای مختلف با ایشان همکاری داشته‌اند با نگاه عدالت محوری منشاء خدمات فراوانی برای پاسداران بوده‌اند که جای تقدیر دارد.

جعفری با اشاره به انتصاب فتاح به عنوان ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: این انتصاب که با توجه به عملکرد مطلوب مهندس فتاح توسط مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) صورت گرفت می‌تواند منجر به همکاری و همدلی سپاه و کمیته امداد در راستای استقرار عدالت گردد و سپاه کمک به انجام ماموریتهای کمیته امداد را وظیفه خود می‌داند.

وی افزود: یکی دیگر از عرصه‌های ماموریت سپاه محرومیت زدایی است که برقراری تعاملات بیشتر می‌تواند موجب جلب نصرتهای الهی شود.

فرمانده کل سپاه در پایان سخنانش با بیان اینکه امیدواریم با همدلی، همزبانی و هم افزایی و سخت‌کوشی بنیاد تعاون سپاه به پیشرفتهای زیادی در حوزه خدمت رسانی به پاسداران دست یابد، با تقدیر از زحمات فتاح در مدت متصدی مسئولیت مدیر عاملی بنیاد تعاون سپاه برای سردار وحید دستجردی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.

انتهای پیام/