شهید رئیسی شاگردی از شاگردان امام راحل بود
شهید رئیسی شاگردی از شاگردان امام راحل بود
امام جمعه سرخس گفت: شهید رئیسی شاگردی از شاگردان امام راحل بود و امام عزیز، انقلاب اسلامی را با تکیه بر الله به وجود آورد و شهید رئیسی نیز قبل از آنکه خادم مردم باشد، خادم الله بود.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، حجت‌الاسلام محمد بختیاری در مراسم گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای خدمت که دیشب در روستای تام رسول شهرستان سرخس، برگزار شد، گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفته تا وجدان انسان‌ها را در جهان با خون شهدا بیدار کند و نشان دهد این انقلاب صاحب دارد و صاحب این کشور و انقلاب با مشیت خودش این کشور را نگه می‌دارد.

امام جمعه سرخس افزود: شهید رئیسی شاگردی از شاگردان امام راحل بود و امام عزیز، انقلاب اسلامی را با تکیه بر الله به وجود آورد و شهید رئیسی نیز قبل از آنکه خادم مردم باشد، خادم الله بود.

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد انگیزه الهی و وحدت را از بین ببرد، گفت: پرچم اسلام را امام عظیم شان ما بلند کرد که پرچم مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم بود و علاوه بر معرفی و نشان دادن اسلام ناب محمدی، اسلام آمریکایی را نیز به مردم نشان داد تا اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی تفکیک شود.

امام جمعه سرخس در مسئله وحدت گفت: وحدت شیعه و اهل سنت، وحدت روحی و قلبی است و دشمن طمع داشت در اغتشاشات ۱۴۰۱، اهل سنت را روبه‌روی کشور قرار دهد اما با بصیرت مردم و علما دشمن ناامید شد.

حجت‌الاسلام  بختیاری ادامه داد: امتحان بزرگی به نام انتخابات در هشتم تیرماه داریم و حال که داغدار شهید جمهور هستیم و برای پاسداشت خون ایشان باید راه ایشان ادامه داشته باشد و همه باید در انتخابات شرکت حداکثری داشته باشیم.

وی عنوان کرد: این مرد انقلابی به شعارهای انقلاب عمل کرد و مردم نیز در تشییع پیکرشان حضور پیدا کردند، بنابراین باید شرکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح را در نظر داشته باشیم.

حجت‌الاسلام  بختیاری تاکید کرد: ما باید فردی مانند شهید رئیسی انتخاب کنیم و مانند او کسی را انتخاب کنیم که اهل کار میدانی و جهادی باشد، زیرا چنین شخصیتی می‌تواند مشکلات مملکت را حل کند.

پایان پیام/ع

  • نویسنده : علیرضا علی‌صوفی