افتخار اهل سنت حفظ پرچم برافراشته امام (ره) است
افتخار اهل سنت حفظ پرچم برافراشته امام (ره) است
یک خطیب اهل سنت گفت: جامعه اهل سنت ایران به خود می‌بالد که در کنار برادران شیعه پرچم پرافتخاری که حضرت امام (ره) برافراشت را با جان و دل و افتخار حفظ می‌کند.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، مولوی رحیم نامدار در مراسم گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای خدمت که دیشب در روستای تام رسول شهرستان سرخس، برگزار شد، گفت: امام خمینی (ره) برای خدا مبارزه کرد و وقتی راه او با مقاومت و دلسوزی برای امت زنده است یعنی او نیز زنده است.

این خطیب اهل سنت با اشاره به استقبال دو میلیونی از امام خمینی (ره) در فرودگاه در سال ۵۷ و تشییع ۸ میلیون نفری پیکر ایشان، گفت: آن استقبال و آن تشییع که جمعیت بیشتری نسبت به مراسم استقبال در آن حضور داشتند، نشان می‌دهد ایشان برای خدا کار کردند.

وی تاکید کرد: جامعه اهل سنت ایران به خود می‌بالد که در کنار برادران شیعه پرچم پرافتخاری که حضرت امام (ره) برافراشت را با جان و دل و افتخار حفظ می‌کند.

نامدار افزود: حصاری از امنیت با خون شهدا به دور کشور کشیده شده است و ما ملتی هستیم که همه‌جانبه با آمریکا و ایادی‌اش مبارزه کردیم.

این عالم اهل سنت با اشاره به مسئله جهاد تبیین بیان کرد: جهاد تبیین یعنی اگر شما خوبی‌های کشور خود را نگویید دشمن هر جور دلش بخواهد تبیین خواهد کرد؛ خوبی‌های کشور باید تبیین شود.

انتهای خبر/

  • نویسنده : علیرضا علی صوفی