آیت‌الله رئیسی محبوب قلب‌های مردم مستضعف بود
آیت‌الله رئیسی محبوب قلب‌های مردم مستضعف بود
امام جمعه اهل سنت سرخس گفت: آیت‌الله رئیسی در سختی‌ها و مشکلات در کنار مردم بودند و برای عمران و آبادانی کشور همیشه تلاش‌های به یاد ماندنی از خود به‌جا گذاشتند و محبوب قلب‌های مردم مستضعف بودند.

مولوی سید عبدالعزیز پارسا در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، با تبریک و تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور محبوب و مردمی کشورمان و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: این ضایعه بزرگ را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم.

امام جمعه اهل سنت سرخس افزود: آیت‌الله رئیسی فردی خادم بودند و به تمام معنا در راه خدمت به همه اقشار مردم سر از پا نمی‌شناختند.

وی بیان کرد: آیت‌الله رئیسی در سختی‌ها و مشکلات در کنار مردم بودند و برای عمران و آبادانی کشور همیشه تلاش‌های به یاد ماندنی از خود به‌جا گذاشتند و محبوب قلب‌های مردم مستضعف بودند.

مولوی پارسا تصریح کرد: این شهید عزیز برای حل مشکلات مردم مستضعف تلاش بی‌دریغ داشتند؛ خدای متعال روح رئیس‌جمهور را با ارواح طیبه شهدا و صالحان محشور کند.

امام جمعه اهل سنت سرخس خاطرنشان کرد: با وجود مقام معظم رهبری، هیچ خللی در خدمت‌رسانی به مردم به وجود نمی‌آید و علیرغم خواسته‌های دشمنان، خدمت‌رسانی در کشور بهتر از گذشته جریان دارد.

انتهای خبر/

  • نویسنده : احسان بابائی