آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در سرخس / ۷۵۰ بسته معیشتی و ۲۰ سری جهیزیه توزیع شد
آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در سرخس / ۷۵۰ بسته معیشتی و ۲۰ سری جهیزیه توزیع شد
آذرکیش گفت: دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان سرخس امروز با توزیع 750 بسته معیشتی و اهدای 20 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند به ارزش ریالی 310 میلیون تومان انجام شد.

مجید آذرکیش در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، اظهار کرد: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در روز عید سعید قربان درباره ادامه رزمایش کمک مؤمنانه، امروز دومین مرحله از این رزمایش بزرگ به‌منظور کمک به افراد آبرومند و مشاغل آسیب‌دیده از بحران کرونا با بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگ بسیجی و جهادی اجرا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرخس خاطرنشان کرد: در این مرحله ۷۵۰ بسته معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب و مرغ به ارزش ریالی هر بسته ۲۰۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین در این مرحله از رزمایش ۲۰ سری جهیزیه شامل یک دستگاه گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پنکه، اتوبخار، سرویس آرکوپال و یک تخت فرش شش متری درمجموع به ارزش ۱۶۰ میلیون تومان بین نوعروسان نیازمند توزیع شد.

آذرکیش تصریح کرد: هدف از برگزاری این رزمایش لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری است تا اینکه بتوانیم بخشی از مصائب نیازمندان را در این ایام برطرف کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرخس تأکید کرد: تمامی بسته‌های معیشتی و جهیزیه اهدایی به نوعروسان توسط دفتر مقام معظم رهبری، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت مردمی تأمین شده است.

وی با بیان اینکه در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه بیش از ۶۰ هزار سبد معیشتی و بهداشتی و غذای گرم بین نیازمندان شهرستان توزیع شد، افزود: همچنین در مرحله اول به همت مجموعه شهرستان و بسیجیان عزیز در چهار کارگاه، ۱۰۰ هزار ماسک تولید و عرضه شد و امروز حتی در دورترین روستاهای سرخس کمبود ماسک نداریم.

وی با اشاره به اینکه از روز عید قربان طرح «هر مسجد و پایگاه مقاومت بسیج یک قربانی» را شروع کردیم، گفت: رزمایش کمک مؤمنانه با مشارکت و هماهنگی که با دفتر امامت جمعه شهرستان داشتیم ان شاء الله تا آخر ماه صفر ادامه دارد که ازجمله مهم‌ترین برنامه‌ها، توزیع ۲۰ هزار پرس غذای گرم، توزیع لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند و بسته‌های معیشتی است.

انتهای پیام/