وزارت ارشاد به موسیقی رپ مجوز داد، چندی پیش پیروز ارجمند گفته بود: آلبوم‌های رپ که برای بررسی و صدور مجوز به دفتر موسیقی ارسال شده است، هیچ‌کدام مشخصاتی که مورد قبول ما باشند را دارا نیستند، هنوز هیچ آلبومی در ژانر موسیقی «رپ» مجوز نگرفته است.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از بلاغ، آلبوم موسیقی «فراموشی» کاری از گروه «اتل متل» با عرضه در بازار موسیقی، اولین آلبوم رپی لقب گرفت که تاکنون موفق به کسب مجوز رسمی از دفتر موسیقی وزارت ارشاد می‌شود.

این آلبوم که ۱۰ سال پیش ساخته شده و سازندگان آن طی این مدت بار‌ها برای دریافت مجوز اقدام کرده بودند که سرانجام پس از یک دهه این آلبوم با اخذ همه مجوزهای لازم از سوی دفتر موسیقی روانه بازار موسیقی کشور شده است.

«پینوکیو»، «ه‌مان طور که او می‌خواست»، «سقوط آزاد»، «ناکجا»، «دوباره تا همیشه»، «من شدن»، «یک خواب بد» و «تو با منی» عناوین ۸ قطعه این آلبوم هستند.

آلبوم «فراموشی» را سیروس گرامی آهنگسازی کرده و کاوه‌عابدین هم کار تنظیم قطعات را برعهده داشته است. ماکان اشگوری، سیروس گرامی، امیر صارمی، پویا اخصایی نیز نوازندگان این آلوبم هستند.

بر اساس این گزارش، آلبوم موسیقی «فراموشی» کاری از گروه «اتل متل» با عرضه در بازار موسیقی، اولین آلبوم رپی لقب گرفت که تا کنون موفق به کسب مجوز رسمی از دفتر موسیقی وزارت ارشاد می‌شود.

این آلبوم درحالی روانه بازار موسیقی شده است که چندی پیش پیروز ارجمند گفته بود: آلبوم‌های رپ که برای بررسی و صدور مجوز به دفتر موسیقی ارسال شده است، هیچ‌کدام مشخصاتی که مورد قبول ما باشند را دارا نیستند. هنوز هیچ آلبومی در ژانر موسیقی «رپ» مجوز نگرفته است.

انتهای پیام/م