به گزارش نسیم سرخس به نقل از راه دانا ، اعجوبه آرژانتینی بارسا فروتنانه درباره نمایش اش مقابل تیم گواردیولا صحبت می کند. او در ابتدا درباره شادی پس از گلش که بسیار با هیجان بود می گوید: واقعا خوشحال بودم که توانستم بازی را از تساوی خارج کنم. ما پیش از گل موقعیت های زیادی داشتیم […]

به گزارش نسیم سرخس به نقل از راه دانا ، اعجوبه آرژانتینی بارسا فروتنانه درباره نمایش اش مقابل تیم گواردیولا صحبت می کند. او در ابتدا درباره شادی پس از گلش که بسیار با هیجان بود می گوید: واقعا خوشحال بودم که توانستم بازی را از تساوی خارج کنم. ما پیش از گل موقعیت های زیادی داشتیم که آنها را از دست دادیم اما آن گل بازی را از تساوی خارج کرد.

مسی ادامه داد: بازی بسیار پیچیده ای بود. آن هم برابر تیم قدرتمندی مانند بایرن مونیخ که ستاره های زیادی داره و فلسفه ای شبیه به تیم ما دارد.

این بازیکن درباره ۳ گل تیمش گفت: گلزنی تا قبل از گل اول برای ما بسیار سخت شده بود، ولی پس از گل شرایط برای ما بهتر شد و گل های بعدی هم از راه رسیدند. این کار بزرگی بود.

شاید به یادماندنی ترین لحظه این دیدار گل دوم مسی و دریبل زدن بواتنگ بود که این بازیکن را نقش بر زمین کرد. خود مسی در این باره می گوید: ( ابتدا لبخند می زند ) خُب باید خیلی زود تصمیم می گرفتم. متوجه شدم که بواتنگ می خواهد پای تخصصی من را مسدود کند تا نتوانم با آن شوت بزنم. پس تصمیم گرفتم توپ را روی پای راستم بیاورم که خوشبختانه به گل تبدیل شد.

گلزن ترین بازیکن تاریخ بارسا درباره دیدار برگشت هم گفت: ما به خاطر نتیجه دیدار رفت بازی برگشت را دست کم نمی گیریم. ما برای گلزنی و تکرار بازی رفت و پیروزی پا به مونیخ خواهیم گذشت.

مسی در پایان درباره اینکه گواردیولا مدعی شده برگرداندن نتیجه بازی غیر ممکن خواهد بود گفت: من همچین فکری نمی کنم. بایرن در زمین خودش تیمی قدرتمند است و نتیجه بازی رفت قابل اعتماد نیست. ما می خواهیم در مونیخ هم پیروز شویم.

انتهای پیام/م