عراقیزه کردن ایران به بهانه بازرسی های هسته ای
عراقیزه کردن ایران به بهانه بازرسی های هسته ای
رژه جاسوسان بازرس نما و سیاستمداران کهنه کار آمریکایی در لباس مأموران «سازمان خلل» و قطعاً افتتاح دفاتر بازرسی غرب در کشور ما آغازی است که پایانی دردناک و وحشتناک داشته و پروژه عراقیزه کردن ایران را در پی دارد.

نسیم سرخس: حقیقتا آدم زورش میاد، یکی نیست به این خلبان قهرمان هواپیمای باربری کمک های نوع دوستانه به یمن بگه، مقاومت چرا؟ هواپیما را تو ریاض میشوندی تا سعودی های بچه کش نحس نجس بازرسی اش می کردند، حقیقتا دیپلماسی سیاسی ما را روسیاه کردی، همین کارها رو میکنی که داش کری ، پسرخاله نتانیاهو و… میگن ایرانی ها قابل اعتماد نیستند، خوب اجازه نمی دهند حتی یک بسته دارویی را بازرسی کنیم انصافا این حرکت در آسمان یمن باعث غرور ملی و تحقیر سعودی ها شد که مجبور شدند فرودگاه را سوراخ سوراخ کنند، تا طفلک خلبان مجبور شود به کشور برگردد.

 

بحثم این حرف ها نیست، ماکه بچه روستاییم، از نهضت معلم شدیم حقیقتا بی سوادم! اما معنی غرور ملی را می فهمم، عکس خلبان ایرانی را دوست دارم قاب بگیرم، به او بالیدم و به رذالت و خباثت و ذلت آل یهود خندیدم.

 

اما اتفاقاتی که توی پرونده هسته ای داره رخ میده و اتفاقا رخ و مخ مرا مثل کیک زرد کرده، امام (ره) خدا رحمتش کنه میگفت: اگه آمریکا میگه لا اله الا الله بگویید ما قبول نمی کنیم، آرمان امام اینکه با تأسی به تعالیم متعالی اسلام  حر ها حرساز. اما فی الحال داریم حریت خودمان را از دست می دهیم.

 

فردو ، نطنز فدای روی سیاه اوباما، بجای آب سنگین اراک هم یک استخر بجاش بزنند و جاسوس های اسرائیلی و آمریکایی موصاد و سیا توش حموم کنند، آرزوی پرزیدنت اوباما هم تحقق بشه و پیچ و مهره های تأسیسات هسته ای را با دست های خون آلودش باز کند و به جای تأسیسات هسته ای تأسیسات گاوداری بنا شود.

 

آیا واقعا دست از سر ما برمیداره، حضرت آقا فرمودند: اینها حد یقف ندارند؟ اختلاف آنها توی مسائل هسته ای نیست، اینها با ما اختلاف ایدئولوژیک دارند، مشکل آنه ا اسلام و تفکر ناب قرآنی ما است، این ها با جمهوری اسلامی مشکل دارند؟ اینها قصد دارند سانتریفیوژهای فکری و اعتقادی نظام را از کار بیاندازند، این ها از قدرت هسته ای جوانان ایران و از هسته بی بدیل فکر ما می ترسند، اینها با ژن ایران مشکل دارند. حال با این مذاکرات و بیانیه ی نیم بندی که حتی حاضر نشدند متن گفتگوها را مکتوب کنند بعد از ۱۸ ماه مذاکره فهمیدیم معنی فکت شیت میشه گزاره برگ؛ که البته دستاورد خوبیه. اما اینکه کاخ سیاه آمریکا اعلام میکنه بازرسی های شدید حتی کارخانه های سانتریفیوژ سازی ایران را هم شامل میشه و یا داش کری میگه بازرسان ما هر روز و برای همیشه در ایران خواهند بود و یا بازرسی ها ابدی است فکر میکنه مالدیو یا کشور همسایه و دوست افغانستان هم این را نپذیره، میگن حتی باید بگین پیچ و مهره های تأسیسات هسته ای را کجا میسازین معادن اورانیوم را هم بدین ما استخراج کنیم. عِده و عُده هسته ای خود را کاملا در اختیار ما قرار دهید.

 

ام پی تی را هم قبول کنید ، باید بدانیم رابطه بخش هسته ای و سیستم دفاعی شما چیست؟ هسته ای چه رابطه ای با برنامه موشکی شما دارد؟ بازرسی نامحدود در هر زمان و هر مکانی را حتی بیوت مراجع شما از این قائده مستثنی نیست، آخر چگونه این ها می خواهند با ما کار تحقیقاتی و علمی انجام دهند.

 

وقتی متحدین وحشی عربی آمریکا، کشور نیم وجبی مثل امارات هندوانه صادراتی و پاکستان سیب زمینی کشور را پس میزند و هند با پول فروش گوشت های نیمه بهداشتی بوفالوهای خود به ایران، تأسیسات هسته ای بنا می کند چگونه به آمریکا و نوچه هایش اعتماد کنیم؟

 

ما باید تا حدی پیش بریم که فیزیک و شیمی که مرتبط با هسته ای است را از کنکور سراسری دانشگاههایمان حذف کنیم؟ مدارس ابتدایی ما علوم را فراموش کنند! یک روستایی می داند که اگر کسی بخواهد وارد خانه ی کسی شود باید در بزند. چطور بی اطلاع و سرزده و بدون در زده میخواهند وارد شوند؟ راستش آمریکایی ها می خواهند همه ما بی سواد باشیم، فکر نکنیم، تولید نکنیم، خود کفا نباشیم. حتی آبگوشتی که فقط میتوانیم بسازیم و قورمه سبزی که میتوانیم بپزیم را خانم اشتون برای ما بپزه، تازه گوشتش گوشت گاو اسرائیلی باشه، پیازش رو امارات بکاره، گاز مصرفی اش را آمریکایی ها پالایش کنند، ظرف و ظروف آبگوشت خوری را چین تولید کند، سفره تولید ژرمن ها باشد، میز نهارخوریش فرانسوی ها به ایران وارد کنند، سوختش سوخت حیوانی نباشد. تازه این ها توی تجارته، مباحث فکری و اعتقادی و آرمانی خیلی ریشه ای و اساسیه و مثنوی هفتاد من کاغذ.

 

بالاخره اینکه می خواهند اعتماد سازی کنند و اعتماد خواهی نکنند! اینکه غربی ها می خواهند راستی آزمایی کنند! و هرکجا را که دلشان بخواهد بازرسی کنند و بگردند، حقیقتا باعث دلواپسی و نگرانی است و پذیرش ان پی تی و بازرسی های معمول و قانونی مرسوم و پذیرفته شده است، اما رژه جاسوسان بازرس نما و دانشمندان و سیاستمداران کهنه کار آمریکایی در لباس مأموران سازمان خلل و قطعاً افتتاح دفاتر بازرسی و جاسوسی غرب در تهران و سایر نقاط کشور و سان دیدن آن ها از نیروهای نظامی و انتظامی ما آغازی است که پایانی دردناک و وحشتناک در پی خواهد داشت و پروژه عراقیزه کردن ایران، شناسایی و آمارگیری از تأسیسات هسته ای و غیر هسته ای زیربنایی کشور با بازرسی های نامحدود و دسترسی های بی سابقه ای که از لسان طرف های غربی و اروپایی تیم مذاکره کننده و مسئولین و غیر مسئولین اردوگاه دشمن منتشر می شود و استارت خروج اطلاعات محرمانه کشور با مقامات کشور را تضعیف می کند و باعث خواهد شد به زعم آنها گزینه نظامی در پی این اعتماد سازی صلح آینده محتمل باشد.

ادامه دارد چون حکایت همچنان باقیست…

 

گزارش: قاسم یعقوبی

انتهای پیام/ب