شوراها در حل اختلافات قومی و قبیله ای ورود کنند/ اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کمتر توسعه یافته
شوراها در حل اختلافات قومی و قبیله ای ورود کنند/ اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کمتر توسعه یافته
فرماندار سرخس اظهار کرد: انتظار داریم شوراهای اسلامی در حل مشکلات قومی و قبیله ای تا حدی که از عهده آن ها برمی آید ورود کنند.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، حسین سنجرانی در همایش روز ملی شوراها گفت: شوارهای شهر و روستا بازوی توانمند تمامی مدیران دستگاه های اجرایی در همه مناطق هستند که می طلبد مدیران ارتباط بیشتری با شوراها برقرار کنند.

 

وی بیان کرد: امروز در منطقه خاورمیانه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر ساله یک رفراندوم داریم که نتیجه آن با تفکر مردم به وجود آمده است.

 

فرماندار سرخس با بیان اینکه شوراها بایستی جایگاه حقوقی و دانش خود را افزایش دهند، اذعان کرد: قطعا اگر این مسئله در شوراها محقق شود، پذیرش استدلال های اعضای شوراها برای مردم قابل قبول تر خواهد بود.

 

سنجرانی در توصیه ای به شوراها گفت: شوراها قالبی از شرح وظایف خود در موضوعات مختلف حوزه خدمتی شان فراهم کرده تا نقش خود را بتوانند به خوبی ایفا کنند.

 

وی تصریح کرد: انتظار داریم شوراهای اسلامی در حل مشکلات قومی و قبیله ای تا حدی که از عهده آن ها بر می آید ورود کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سرخس تصریح کرد: شوراها از ورود به گروه ها واحزاب سیاسی خودداری کنند و وقت خود را به پیگیری مسائل و مشکلات مردم معطوف کنند.

 

سنجرانی در پایان خاطرنشان کرد: در سالی که به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی نامگذاری شده است دولت نشان داده که به اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کمتر توسعه یافته بیشتر توجه کرده است.

انتهای پیام/ب