برانکو ایوانکوویچ به مناسبت روز معلم میهمان برنامه زنده تلویزیونی شبکه دو به مجری‌گری محمد سلوکی بود.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  برانکو در بخشی از صحبت هایش در این برنامه در خصوص اولین باری که حس پدر بودن کرد، گفت: این تجربه پس از به دنیا آمدن فرزندن نبود. بلکه اولین بار وقتی خبردار شدم که قرار است پدر شوم چنین حسی را تجربه کردم.

کامران تفتی که مهمان دیگر برنامه بود از برانکو پرسید «حس پدرانه را نسبت به بازیکنان تان هم دارید یا خیر؟» که سرمربی پرسپولیس پاسخ داد: همیشه برای این کارم مورد سرزنش قرار می‌گیرم. خیلی‌ها می‌گویند باید با بازیکنان محکم برخورد کنم اما این بازیکنان هم انسان هستند و فرزند پدرانی که دوست ندارند با فرزندشان بد برخورد شود. پس با آنها هم مانند فرزندانم برخورد می کنم.
در ادامه کامران تفتی از ورودش به عرصه موسیقی‌ گفت و اینکه قرار است به زودی اجرایی در سالن وزارت کشور داشته باشد. پس از اتمام حرف‌های هنرمند کشورمان، برانکو گفت: تبریک می‌گویم به آقای تفتی به خاطر ریتم قشنگی که در صدایشان دارند و مطمئنا در عرصه موسیقی هم موفق خواهند شد.

برانکو در پایان در خصوص اینکه چرا همیشه می‌گوید ایران وطن دوم اوست، توضیح داد: دفعه قبلی که به ایران آمدم، ۵ سال مداوم کار کردم. نتایج تیم ملی در آن زمان موجب شد مردم شادی‌های زیادی را تجربه کنند. من هم به خاطر اینکه در آن زمان نقشی در ایجاد شادی میان مردم داشتم خوشحال بودم و دوران خوشی را سپری می کردم. هر جایی که خوشحال باشی و بتوانی دل مردم را هم شاد کنی مانند کشورت می‌شود. برای همین است که همیشه گفته ام ایران کشور دوم من است.

انتهای پیام/