عشق عجیب یک هنرپیشه به فوتبال
عشق عجیب یک هنرپیشه به فوتبال
بازیگر و کارگردان تئاتر،عکسی نوستالژی از حضورش در تیم فوتبال را منتشر کرد.

به گزارش نسیم سرخس به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی سلطانی سروستانی متولد سال ۱۳۵۰ در شیراز است، لیسانس بازیگری خود را از دانشکده هنرهای زیبا (دانشگاه تهران) گرفته‌است. وی همچنین فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر در سال ۱۳۷۸ ،دکترای تئاتر از دانشگاه آوینیونAvingon فرانسه در سال ۱۳۷۸ و عضو هیثت علمی گروه تئاتر دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.
وی در سال ۱۳۷۱ وارد دانشگاه شد و از آن به بعد وارد کار حرفه ای خود را خیلی سریع آغاز کرد. اولین کار درخشان او در عرصه نمایش، “چند و چون به چاه رفتن چوپان” نوشته علیرضا نادری بود که سال ۱۳۷۳ در جشنواره تئاتر فجر اجرا شد و مورد توجه هیئت داوران هم قرار گرفت، اما عمده فعالیت های او به صورت جدی به تئاتر و آن هم بازیگری در این عرصه مربوط می شود. سلطانی بیش از ۲۵ نمایش بازی کرده است و همچنین تجربه کارگردانی در نمایش “خانۀ عروسک” و نمایش “چیزی یادم نمی آید” را در کارنامه هنری خود دارد. بازی بسیار زیبا و درخشان ایشان در سریال در مسیر زاینده رود، بازگشت نقشهای پهلوانی را با خود به همراه داشت.

وی از بازیگران و هنرمندان فعال در اینستاگرام است و عکس هایی نوستالژی را به اشتراک می گذارد.

مهدی سلطانی در جدیدترین پست خود، تصویری از حضورش در تیم فوتبال را منتشر کرد و نوشت: ” نوستالژى: ١٣۶٨، زمین چمن استادیوم ورزشى سروستان. اون موقع ها اونقدر عاشق فوتبال بودم که فکر مى کردم اونایى که فوتبال بازى نمى کنند اصلا براى چى زنده هستند، ولى خوب الآن دیگه اینجور فکر نمى کنم.”

مهدی سلطانی
انتهای پیام/م