معرفی هوندا سیویک جدید+تصاویر
معرفی هوندا سیویک جدید+تصاویر
شرکت ژاپنی هوندا تصمیم گرفته سدان کاملا جدید سیویک را که به بسته ارتقایی بدنه مجهز شده است در نمایش اتومبیل سما درلاس وگاس رونمایی کند.

به گزارش نسیم سرخس، شرکت ژاپنی هوندا تصمیم گرفته سدان کاملا جدید سیویک را که به بسته ارتقایی بدنه مجهز شده است در نمایش اتومبیل سما درلاس وگاس رونمایی کند.

البته پیدا کردن تمایزات میان سیویک ۲۰۱۶ و این نمونه ویژه رونمایی شده در نمایشگاه سما نیازمند توجه ویژه ای است و می بایستی برای این کار تصاویر آن ها را کنار هم گذاشت نمونه جدید تر سیویک کمی پهن تر به نظرمی رسد و دارای باله های کناری، قاب آیینه ها و تزئینات مشکی رنگ بدنه است. علاوه بر این شاهد استفاده از رینگ های ۱۷ اینچی آلیاژی و اسپویلر عقب با چراغ ترمز نصب شده بر روی آن هستیم.

همچنین قرار است به تدریج بسته امکاناتی با نام Honda Genuine Accessories برای مشتریان امریکایی آن در نظرگفته شود. از دیگر ویژگی های سدان سیویک رونمایی شده در نمایشگاه سما میتوان به گاردهای کناری سپر، قفل چراغ ها، گارد لبه درها و استارت از راه دور اشاره کرد. در داخل خودرو نیز از نورپردازی داخل درها، شارژر بی سیم تلفن همراه زیر پایی های متفاوت و روکش جدید صندلی ها استفاده شده است.

منبع: مجله ماشین

انتهای پیام/