هتلی که پادشاه عربستان در آنتالیا کرایه کرد +عکس
هتلی که پادشاه عربستان در آنتالیا کرایه کرد +عکس
پادشاه عربستان سعودی برای شرکت در نشست گروه 20 هتل مجللی را در آنتالیای ترکیه به صورت کامل کرایه کرد.
 به گزارش نسیم سرخس، روزنامه “نیویورک تایمز” نوشت: سلمان بن عبدالعزیز این هتل مجلل را که “مردان” نام دارد، ۱۸ میلیون دلار کرایه کرده است.

هتل مردان که بیشتر به یک قصر مجلل شباهت دارد، گرانترین و لوکس ترین هتل در منطقه اروپا و مدیترانه محسوب می‌شود. همچنین استخر آن از بزرگترین استخرهای اروپا و آکواریم آن با بیش از ۲۴۰۰ ماهی جزء بزرگترین‌های اروپا محسوب می‌شوند. این هتل دارای ۵۶۰ اتاق می‌باشد و برای ساخت ساحل اختصاصی آن بیش از ۹۰۰۰ تن شن و ماسه مرغوب از کشور مصر به کار گرفته شده است.

مسؤولان این هتل تدابیر ویژه ای را برای استقبال از پادشاه عربستان تدارک دیده اند.

گزارشها حاکی است که حدود هزار نفر پادشاه عربستان را در این سفر همراهی می کنند. پادشاه عربستان در سفر اخیر خود به پایتخت آمریکا، فقط برای اقامت ۳ شب همه اتاقهای هتل “فور سیزن” را کرایه کرده بود. این هتل ۲۲۲ اتاق دارد.

سلمان پیش از این نیز با حدود هزار نفر همراه برای تفریح به فرانسه سفر کرده بود، ولی به دلیل اعتراض گسترده مردم به خاطر بستن یکی از سواحل عمومی این کشور که مقابل ویلایش بود، مجبور شد فرانسه را ترک کند.

نیویورک تایمز خاطرنشان کرد که سلمان علاوه بر حضور در نشست گروه ۲۰ قرار است با مسؤولان ترکیه درخصوص سرمایه گذاری در این کشور گفتگو کند.

مسؤولان ترکیه اطمینان خاطر داده‌اند که تدابیر امنیتی شدیدی را در جریان برگزاری این نشست اتخاذ کنند. قرار است ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا، رئیس جمهور چین و مسؤولان ارشد کشورهای اروپایی نیز در این نشست شرکت کنند.

پادشاه عربستان هتلی را در آنتالیا کرایه کرد +عکس
پادشاه عربستان هتلی را در آنتالیا کرایه کرد +عکس
منبع: العالم
انتهای پیام/