مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه خون شهدای مدافع حرم دشمنان اسلام و انقلاب را نابود می‌کند، گفت: یمن گورستان دشمنان اسلام و حامیان داعش می‌شود.
به گزارش نسیم سرخس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید «محسن کمالی‌دهقان» شهید مدافع حرم اظهار داشت: شهدای مدافع حرم چه در سوریه و چه در عراق با خون خود از حریم اهل بیت (ع) دفاع کردند.

نظر نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه درباره یمن

وی با بیان اینکه این شهدا علیه دشمنان دین و برای دفاع از حرم ائمه (ع) و حضرت زینب (س)‌ حرکت کردند، بیان کرد: اگر شهدای مدافع حرم خون خود را برای دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) فدا نمی‌کردند، امروز اثری از حرم اهل‌بیت(ع) در کربلا، نجف، کاظمین، سامرا و دمشق نبود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس با بیان اینکه این شهدای ارزشمند جان خود را برای دفاع از دین و ارزش‌ها فدا کردند، خاطرنشان کرد: با حرکت عظیمی که این شهدا شکل دادند، مقدمات بسیج جهانی اسلام را به وجود آوردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن تصور کرده ‌با این شهادت‌ها می‌تواند راه توسعه حرکت انقلاب اسلامی را بگیرد، عنوان کرد: دشمنان اسلام حرکتی را که در عراق و سوریه شکل داده‌اند، روبه شکست دائمی می‌رود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس افزود: دشمنانی که به سوریه و عراق آمدند و امروز با حمایت آمریکا در یمن به دنبال ایجاد حرکتی علیه دین، ارزش‌ها و امت اسلامی هستند، بدانند که گور خود را در منطقه آماده کرده‌اند.

‌شیرازی با بیان اینکه قطعا یمن گورستان دشمنان اسلام و حامیان داعش می‌شود، اظهار داشت: امروز امت اسلامی، حزب‌الله جهان، با تمام وجود برای اعتلای پرچم اسلام در جهان ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه خون شهدا دشمنان اسلام و انقلاب را نابود می‌کند، گفت: خانواده شهید کمالی‌دهقان مطمئن باشند دوستان و یاران این شهید انتقام او را می‌گیرند و به‌زودی نوای پیروزی امت اسلامی در جهان طنین‌انداز می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/