بهره‌مندی ۲ هزار و ۳۰۰ خانواده نیازمند از کمک‌های بلاعوض در سرخس
بهره‌مندی ۲ هزار و ۳۰۰ خانواده نیازمند از کمک‌های بلاعوض در سرخس
مدیر کمیته امداد امام (ره) سرخس از بهره‌مندی 2 هزار و 300 خانواده نیازمند از کمک‌های بلاعوض در سال 93 خبر داد.

علیرضا دادمحمدی در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، گفت: در سال ۹۳ مبلغ ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض برای رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر غیر تحت پوشش پرداخت‌شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده بر اساس سرفصل‌های تعیین‌شده به‌صورت کاملاً برنامه‌ریزی‌شده و هدفمند در اختیار خانواده‌های نیازمند و محروم در زمینه‌های درمان بیماران نیازمند، رسیدگی به امور فرهنگی و آموزش خانواده‌ها، تأمین جهیزیه نوعروسان، احداث، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، اشتغال و ابن سبیل هزینه شده است.

 

مدیرکمیته امداد امام (ره) سرخس تصریح کرد: بیش از ۲ میلیارد ریال از این مبلغ توسط مردم خیر و نیکوکار شهرستان و مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال توسط نماینده شهرستان تأمین و پرداخت‌شده است.

 

دادمحمدی بیان کرد: خانواده‌های نیازمند پس از تائید نیازمندی آنان توسط مددکاران اجتماعی این نهاد، مستحق دریافت مساعدت مالی قرار می‌گیرند.

 

وی ضمن قدردانی از مساعدت مردم نیکوکار شهرستان اذعان کرد: خیرین این شهرستان همواره در کنار امدادگران کمیته امداد در راستای دستگیری از فقرا و نیازمندان حضوری چشمگیر دارند و مساعدت آن‌ها روزبه‌روز افزایش می‌یابد.

 

مدیرکمیته امداد امام (ره) سرخس به رشد درآمدهای این نهاد در سرفصل کمک‌های مردمی نیز اشاره کرد و یادآور شد: درآمدهای کمیته امداد سرخس در سرفصل صدقه و کمک‌های مردمی در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ رشد ۳۵ درصدی داشته است.

انتهای پیام/ب