لزوم تشکیل پنجره واحد توسط روابط عمومی‌های سرخس
لزوم تشکیل پنجره واحد توسط روابط عمومی‌های سرخس
فرماندار سرخس گفت: باید پنجره واحدی توسط روابط عمومی‌های شهرستان تشکیل شود تا اگر سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاری به شهرستان آمد از آن پنجره واحد تمامی اطلاعات موردنیاز خود را استخراج کند.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، حسین سنجرانی در اولین جلسه گردهمایی و هم‌اندیشی مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی سرخس گفت: با شرایطی به وجود آوریم که در شهرستان پیش از گذشته فعالیت داشته باشیم.

 

وی بابیان اینکه جایگاه روابط عمومی‌ها جایگاه رفیعی است، خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها زبان گویای جامعه و مردم را تبیین می‌کند و بازوی توانمند مدیران دستگاه‌هایی اجرایی هستند.

 

فرماندار سرخس تصریح کرد: برای هر فصل، نظام آموزشی نظام‌مندی طراحی و افراد متخصص در حوزه خبر و روابط عمومی دعوت‌شده تا نیازمندی‌های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی مرتفع شود.

 

سنجرانی ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی‌ها این است که داشته‌ها و قابلیت‌های دستگاه‌های اجرایی را رصد کرده و به فرمانداری اعلام کنند.

 

وی بیان کرد: بایستی بانک اطلاعاتی مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان طراحی و در اختیار فرمانداری شهرستان قرار گیرد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سرخس افزود: کارگروه‌هایی از دستگاه‌های مرتبط با یکدیگر تشکیل شود تا به‌صورت تخصصی‌تر اخبار را مورد تبیین و تحلیل قرار بدهیم.

 

سنجرانی تصریح کرد: تا روابط عمومی‌ها با شرح وظایف سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور آشنا نباشند، نمی‌توانند وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند.

 

فرماندار سرخس خاطرنشان کرد: باید پنجره واحدی توسط روابط عمومی‌های شهرستان تشکیل شود تا اگر سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاری به شهرستان آمد از آن پنجره واحد تمامی اطلاعات موردنیاز خود را استخراج کند.

انتهای پیام/ب