دبیر کل انجمن های اسلامی بازار و اصناف با ابراز نگرانی از احتمال بازرسی بازرسان آژانس از مناطق نظامی ایران، گفت: کشور عراق فریب این حقه قدیمی آمریکایی ها را خورد و در این راستا زیر ساخت های نظامی خود را از دست دادند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، احمد کریمی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار “رازق” با اشاره به گزاره برگ ملی در خصوص مذاکرات هسته‌ای، اظهار کرد: گزاره برگ ملی از لغو همزمان تمام تحری‌ ها همزمان با امضاء توافق نامه هسته‌ای روایت می‌کند.

وی افزود: گزاره برگ ملی با بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری در قالب یک بیانیه داخلی بامحتوای عزت آمیز و اقتدار ایران اسلامی به امضاء ملت ایران رسیده است.

دبیر کل انجمن‌های اسلامی بازار و اصناف با تأکید بر اینکه دستاوردهای هسته‌ای در حد نیاز‌های واقعی کشور باید حفظ شود، گفت: توافق هسته‌ای باید برگشت پذیر باشد و این صدای درونی ملت ایران است.

کریمی با بیان اینکه در صورت نقض عهد دشمن ما هم باید به شرایط قبل توافق برگردیم، افزود: خطوط قرمز مذاکرات از سوی مقام معظم رهبری از جنس اقتدار و عزت ایران اسلامی است.

کارنامه درخشان کشورهای ۱+۵ در دشمنی با ایران

وی با تشریح سابقه دشمنی کشور های تشکیل دهنده ۱+۵ با اندیشه تخریب انقلاب اسلامی ایران، اضافه کرد: ایران اسلامی در تاریخ جنایاتی که در دنیا رخ داده است محور بخشی از این تهدیدها و دشمنی ها بوده است و خسارات جانی و مالی به کشورمان تحمیل شده است.

دبیر کل انجمن‌های اسلامی بازار و اصناف در ادامه این مطلب ابراز کرد: کشور هایی که در راستای مذاکرات ۱+۵ پیشنهاد بازرسی از مراکز نظامی ایران را صادر نموده اند کارنامه ای درخشان در دشمنی با ایران دارند و جنایاتی را در تاریخ ایران رقم زده و همواره دستی بر آتش توطئه ها داشته اند.

دشمن می‌خواهد نسخه کپی تخریب مراکز نظامی عراق را علیه ایران انجام دهد

کریمی با ابراز نگرانی از احتمال بازرسی بازرسان آژانس از مناطق نظامی ایران، اظهار کرد: کشور های جهان اسلام مانند عراق فریب این حقه قدیمی امریکایی ها را خوردند و در این راستا زیر ساخت های نظامی خود را از دست دادند.

وی افزود: و این بار ۱+۵ می خواهد نسخه کپی آن را بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بکار بگیرد.

دبیر کل انجمن های اسلامی بازار و اصناف در خاتمه اظهار کرد: کشور های پیشنهاد دهنده این بازرسی فارغ از بحث بیان صحت صلح آمیز بودن انرژی هسته ای در ایران دنبال رقم زدن جنایاتی در انقلاب اسلامی هستند و می خواهند در این جریان در کشور و خارج از مرز های ایران اسلامی به خصوص جبهه مقاومت رعب و وحشت ایجاد کنند.

انتهای پیام/م