تحویل ۳۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی سرخس
تحویل ۳۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی سرخس
سرپرست اداره بهزیستی سرخس گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۳۰ واحد مسکونی مددجویی به خانواده‌های تک معلول و چند معلول سرخسی تحویل می‌شود.

حسن سلیمی، سرپرست اداره بهزیستی سرخس در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم سرخس، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر امسال ۳۰ واحد مسکونی مددجویی به خانواده‌های تک معلول و چند معلول سرخسی تحویل می‌شود.

وی تصریح کرد: برای واگذاری مسکن به مددجویان بیش از ۵ میلیارد ریال تسهیلات، ۴ میلیارد ریال کمک بلاعوض، ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات ودیعه مسکن شهری و یک میلیارد آورده مددجو از منابع تهیه و در اختیار این عزیزان قرار دادیم.

سلیمی بیان کرد: خوشبختانه امسال فعالیت‌های رو به رشدی در بحث تامین مسکن مددجویان در شهرستان سرخس انجام شده و تلاش کردیم تا پروژهای ناتمام و متوقف شده، هرچه زودتر تکمیل شود.

سرپرست اداره بهزیستی سرخس یادآور شد: در حال حاضر حدود ۵۰ خانواده دیگر در نوبت تهیه و تحویل مسکن داریم که پیگیری برای خانه‌دار شدن‌ آن‌ها در دستور کار است.ش

تاکنون دو هزار و ۵۶۱ معلول در سرخس شناسایی شدند که از این تعداد ۱۱۰۰ نفر به‌طور مستقیم از سوی بهزیستی مستمری ماهیانه دریافت می‌کنند و مابقی در نوبت ثبت خدمات‌دهی این سازمان هستند.

انتهای پیام/