افتتاح ۵ پروژه جهاد کشاورزی سرخس در هفته دولت
افتتاح ۵ پروژه جهاد کشاورزی سرخس در هفته دولت
مدیر جهاد کشاورزی سرخس گفت: در هفته دولت 5 پروژه کشاورزی در شهرستان افتتاح می‎شود.

علیرضا عرفانی در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، با تشریح این پروژه ها گفت: پروژه انتقال آب (لوله گذاری) دولت آباد و قوش علیجان با اعتبار ۱۲۰۰ میلیون ریال در هفته دولت افتتاح می شود که هر کدام از این پروژه ها موجب اشتغال ۶ نفر به طور مستقیم و غیر مسقیم می شود.

 

مدیر جهاد کشاورزی سرخس افتتاح پروژه آبیاری نوین (سنتر پیوت) به طول ۴۳۱ متر و مساحت ۵۰ هکتار در اراضی روستای شیرتپه با اعتبار ۳ میلیارد ریال را از دیگر پروژه های افتتاحی هفته دولت عنوان کرد و افزود: افتتاح این پروژه، زمینه اشتغال ۱۱ نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم فراهم می کند.

 

وی بیان کرد: پروژه احداث استخر دو منظوره واقع در قلعه قصاب با اعتبار ۳۱۰ میلیون ریال و سایت الگویی ذرت علوفه ای در حومه شهر با اعتبار ۱۶۵ میلیون ریال از دیگر پروژه هایی است که در هفته دولت افتتاح می شود و زمینه اشتغال ۸ نفر را فراهم خواهد کرد.

 

عرفانی خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه ها بالغ بر ۵ میلیارد ریال بوده که ۸۰ درصد اعتبار آن توسط جهاد کشاورزی شهرستان تخصیص یافته و ۲۰ درصد آن خودیاری سهم کشاورز است.

 

مدیر جهاد کشاورزی سرخس در پایان گفت: افتتاح این پروژه ها موجب اشتغال ۱۱ نفر به صورت مستقیم و ۱۴ نفر به طور غیر مستقیم می شود.

انتهای پیام/