جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه توافقنامه اولیه هسته‌ای در مجاری قانونی در حال بررسی است، گفت: راهبردهای ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری باید مبنای کار ما باشد.
به گزارش نسیم سرخس، سردار علی فضلی پیش از ظهر امروز در جلسه تجلیل از جمعی از آزادگان استان همدان، خطاب به این قشر سرافراز، با بیان اینکه شما آزادگان با خدا معامله کردید و نیازی به تجلیل و تمجید ندارید، اظهار کرد: تجلیل از شما وظیفه ذاتی و توفیق مسئولیت است.

وی با بیان اینکه اسارت امری بدیهی و ساده نبود و در سایه مجاهدت و فداکاری انجام شد، گفت: آزادگان در اسارت به امام سجاد (ع) و حضرت زینب(س) اقتدا کردند و انصافاً در این راه خوش درخشیدند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ولایت فقیه استمرار مسیر انبیاست، افزود: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس امر ولی فقیه را تبعیت کردند که در این میان آزادگان با تحمل سختی‌های اسارت، مرام و مردانگی را به اوج رساندند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام همواره برای ما کمین گذاشته‌اند، به نمونه‌هایی از این ترفندها اشاره کرد و گفت: در فتنه سال ۸۸، دشمن به دنبال براندازی نظام بود و در این مسیر برنامه‌ریزی‌های پیچیده‌ای داشت که به یمن درایت رهبری و تبعیت مردم از ولایت ناکام ماند.

سردار فضلی با بیان اینکه راه برون‌رفت از دسیسه‌های دشمنان در داشتن بصیرت و معرفت است، گفت: باید بصیرت و هوشمندی خود را بالا ببریم و راهبردهای ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری مبنای کار ما باشد.

وی همچنین در خصوص مذاکرات ۱+۵ با جمهوری اسلامی ایران و توافق اولیه هسته‌ای، گفت: این توافقنامه اولیه در مجاری قانونی در حال بررسی است و خط قرمزهای ما نیز مشخص هستند که هیچ‌گاه از آن عدول نخواهیم کرد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه انتظار همه ما تحقق فرموده‌های مقام معظم رهبری است، بیان کرد: همواره باید مراقب کمین و مکر دشمنان باشیم.

وی با اشاره به رشادت‌های آزادگان اظهار کرد: در میدان جنگ اختیار بر ماندن و رفتن بود که رزمندگان برای رضای خدا و در لبیک به حضرت امام(ره) ماندند و در راه دین و کشور جهاد کردند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور آزادگان را شهدای زنده انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: در زمان اسارت بسیاری از عزیزان آزاده حافظ قرآن شدند و برخی هم به دانش خود افزودند.

وی با اشاره به اینکه امروز هم آزادگان در مدیریت کشور صاحب‌نظر هستند، ابراز کرد: امروز تمام مردم آرمان‌های آزادگان و شهدا و ایثارگران را تکریم می‌کنند.

سردار فضلی با اشاره به بازدید سالانه ۵ میلیون نفر از مناطق جنگی در قالب کاروان راهیان نور افزود: این تعداد شامل زن و مرد و شیعه و سنی، همه در راستای پاسداشت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی می‌روند.

وی با بیان اینکه همواره باید در انجام امور نیات خیر داشته باشیم و برای هم دعا کنیم؛ اضافه کرد: اگر در کارها و امور عاقبت به خیر نباشیم ضرر کرده ایم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه خط قرمز در مذاکرات با ۱+۵ مشخص است، خاطرنشان کرد: انتظار همه ملت ایران انجام فرموده‌های مقام معظم رهبری است.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه باید مراقب مکر دشمنان خود باشیم، عنوان کرد: عربستان سعودی همواره با نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنی داشت اما امروز دشمنی خود را عریان کرده و مدام در حال سر و سامان دادن به القاعده و تکفیری‌ها است.

سردار فضلی افزود: بلای نیروهای القاعده و تکفیری‌ها در نهایت روزی دامان عربستان، صهیونست و آمریکا را خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان در حال تلاش برای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی هستند، بیان کرد: برادران اهل سنت به واقع برادران ما هستند و باید مراقب سوء استفاده‌های دشمنان اسلام باشیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه چراغ سبزهای زیادی از سوی دشمنان نشان داده می‌شود، گفت: باید مراقب باشیم و از مکر دشمن غافل نشویم.

وی تاکید کرد: وزیر امور خارجه آمریکا برای دیدن همتایان خود به سادگی وقت دیدار نمی‌دهد اما چه شد که ۲۰ روز برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران خیمه زد.

سردار فضلی با بیان اینکه وزیر امور خارجه آمریکا از یک سو مذاکره می‌کند و از سوی دیگر روزی سه بار ما را تهدید می‌کند، گفت: دشمن در پاسخ باید بداند که ما نه از تهدید وی می‌ترسیم و نه به مذاکره با وی دلخوش هستیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کشور، آیین و دین ایستادگی خود را ثابت کرده‌اند، گفت: ادامه مجاهدت شهدا تکلیف اصلی همه ماست.

منبع: فارس
انتهای پیام/