پدر شهید احمدی روشن گفت :برخی آقایان به این نتیجه رسیده اند که باید با دشمن از در سازش درآمد دشمنی که خدعه گر، دروغگو و کج تاب و حیله گر خودش است، آیا می توانیم از در سازش با چنین دشمنی وارد شویم؟

به گزارش نسیم سرخس به نقل از صبح توس ، رحیم احمدی روشن در همایش ایثار و مقاومت که در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد گفت:روزگار ما در موقعیتی است که حق جاری نمی شود، به حق عمل نمی شود در سراسر کره زمین به اسم دموکراسی چه جنایت هایی می شود.

 

وی افزود: اگر راه ما تنها ریختن خون شهدای ماست  هنوز ریختن خونشان ادامه دارد و هنوز ساری و جاری است، این را ما باید به منزله این بگذاریم که باید در اه استقامت و پایداری دین پیامبر خون به زمین ریخته می شود،تمام دول دشمن ما را بین جنگ و زیر بار ذلت زندگی کردن قرار داده اند اما ما زیر بار ذلت نمی رویم حتی اگر با شمشیرها خون ما ریخته شود.

 

پدر شهید مصطفی احمدی روشن تصریح کرد: اوباما بعد از این که مسؤولین ما احساس کردند با یک دشمن قدار و قسم خورده مواجهند  بارها و بارها  پشت تلویزیون حاضر می شود و می گوید اگر من از دستم برمی آمد پیچ و مهره های هسته ای ایران را باز می کردم، منظور او تنها این موضع نیست، منظور او اسلامیت ماست.

 

وی اظهار کرد: این آدم قسم خورده که ما را به خاک ذلت بنشاند و متأسفانه برخی آقایان به این نتیجه رسیده اند که باید با این دشمن از در سازش درآمد؛ دشمنی که بعد از  سی و اندی سال که از انقلاب اسلامی می گذرد بارها و بارها امتحان کردیم که دشمنی خدعه گر، دروغگو و کج تاب و حیله گر خودش را به ما معرفی کرده، می توانیم از در سازش وارد شویم؟

 

احمدی روشن اظهار کرد: هرچه ما از در سازش وارد می شویم میبینیم که آنها بهانه دیگری می آورند ، با آنها حرف می زنیم  دست می دهیم و متأسفانه برخی از آقایان مسئله دین و خدا را یک جا و سیاستشان را یکجا می گذارند؛ علیه پیامبر ما سه میلیون کاریکاتور چاپ می کنند و برخی از این آقایان به عنوان نمادین دست می دهند و پشت دوربین حاضر می شوند و به دنیا نشان می دهند و برخی از مسؤولین ما همان روز می روند و با این ها مذاکره می کنند.

 

وی ادامه داد: وقتی ازایشان سؤال می شود شما دین و پیامبر و خدا و قرآن در کجای سیاست شما جای دارد؟ چرا این کار را کردید، می گویند ما قول دادیم، چون قول داید نباید این کار را انجام می دادید و اعتراض می کردید ولی متأسفانه دین در سیاست ما جایی ندارد.

 

پدر شهید احمدی روشن گفت : این گلایه است مسؤولان نباید اینگونه با دشمنان مواجه شوند، باید از مقام شامخ پیامبر حفاظت و حراست کنند، یا برخی از آقایان می گویند تعداد سانتریفیوژ های ما جزء آرمان های ما نیست یا این که هرچه برد موشک های ما بیشتر شود جزء اقتدار ما نیست؟ پس چه چیزی جزء آرمان های ما و نشان دهنده اقتدار ماست؟

 

وی عنوان کرد: اگر مسئله این باشد که آقایان می فرمایند، باعث دلسردی است؛ چند شب پیش یکی از آقایان در تلویزیون می گوید وقتی برای بررسی به کشور می آیند، چشم آنان را می بیندیم، دوربینشان را می گیریم و به محل بازرسی می بریم، آیا این موضوعاتی که مطرح می شود، چیزی است که می شود روی آن حساب کرد؟

 

احمدی روشن بیان کرد: در نهایت نمی گوید من با یزید بیعت نمی کنم، می فرماید مثل من با مثل یزید بیعت نمی کند، آنانی که افکار و عقاید امام حسین درسرشان است، آنانی که رشادت شهید دشت کربلا در خونشان است، می توانند بروند با کسی مثل اوباما و یزید زمان صحبت کنند؟

 

وی خاطرنشان کرد: شما یک بار این کار را امتحان کردید، به بن بست خوردید، باید بدانید با چنین دشمنی مواجه هستید، با دشمنی خدعه گر و دروغگو روبرو هستید و از این رو باید همه این ها را لحاظ کنید بعد بروید و مذاکره کنید.

 

 

انتهای پیام/