چرا دولت های عربی منطقه از خواب غفلت بیدارنمی شوند؟/ مگر صدای هل من ناصر ینصرنی مسلمانان یمن شنیده نمی شود
چرا دولت های عربی منطقه از خواب غفلت بیدارنمی شوند؟/ مگر صدای هل من ناصر ینصرنی مسلمانان یمن شنیده نمی شود
عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه سرخس در محکومیت جنایات آل سعود در یمن بیانیه صادر کرد.

به گزارش نسیم سرخس، در این بیانیه آمده است:

 

حرامیان سعودی در یمن دست به نسل کشی زده اند و متاسفانه دولت های عربی کشورهای منطقه در خواب غفلت بسر می برند.

مگر صدای هل من ناصر ینصرنی مسلمانان یمن شنیده نمی شود؟

با تکیه بر کتاب تاریخ البلاد العربیه السعودیه (ج ۱ ص ۶۷)نسبت آل سعود به یهودیان خیبر می رسد در این کتاب می خوانیم که تمامی مولفین وهابی اجماع دارند بر این که نسل محمد بن سعود در نهایت به ربیعه بن نزار بن محمدبن عدنان می رسد.

در این کتاب ثابت می شود که قبیله عنزه همان قبیله ربیعه بن نزار بن محمدبنعدنان می باشد قابل توجه است که در این کتاب ذکر شده است که قبیله عنزه یک قبیله یهودی؛آنهم از یهودیان خیبر هست (ص۷۱و۷۲)همچنین درکتاب شرح صحیح بخاری نوشته اقای بدرالدین عینی که از بزرگان مذهب برادران اهل سنت هست؛در(ج ۱۱) امده است:که خیبر سرزمین قبیله عنزه در شمال شرقی مدینه است(خیبر شهر یهودی ها بود)پس در نتیجه آل سعود همان یهودیان خیبر هستند.همچنین در کتاب صبح الاعشی نیز امده است که خیبر شهر قبیله یهودی عنزه است.(ج ۴ صفحه ۲۹۰).

یعنی آل سعود جنایتکار نسبت شان به همان یهودی هایی بر می گردد که داخل خیبر بودند.

آل سعود = آل یهود

داعش= دوله الیهودی فی العراق و الشام

حال با توجه به صف آرایی صهیونیزم و تکفیر در جنگ ناجوانمردانه با مردم مسلمان مظلوم یمن وقت آن شده است که مسلمانان با اتحاد واقعی برادران شیعه وسنی در مقابل حرامیان منجوس آل سعود بایستند و با اتحاد خود این نقشه شوم دشمن که باهدف جدایی مسلمانان از یکدیگر را در منطقه شروع کرده است، خنثی نمایند.

یکی از دلایل مهمی که باعث صدور دستور حمله عربستان سعودی به یمن باحمایت امریکا از این تجاوز وقیحانه شد، ترس از شکل گیری انقلابی دیگر با ساختاری اسلامی؛ متکی به آرای مردم و استکبار ستیز چون انقلاب اسلامی ایران در منطقه است که منافع غرب و نوکران بی مزد و مواجب انها در منطقه را با چالشی اساسی روبه رو خواهد کرد.

در این بیانیه ضمن هشدار نسبت به جنایات آل سعود در یمن آمده است: رژیم منحوس آل سعود بداند که با ادامه این جنایت ها برعلیه ملت یمن گور خودش را با دستان خود کنده است و شاهزادگان خوک صفت سعودی دیر یا زود در گورستانی که خود با چراغ سبز امریکا و سگ هار منطقه، رژیم صهیونیستی کنده است در آن دفن خواهند شد.

رژیم شکست خورده آل سعود بار دیگر ثابت کردکه هنوز شیعه و محب علی (ع) را درست نشناخته  و با خیال خام از بین بردن مقاومت مردم یمن خودش را از چاله به چاه عمیقی که راه فراری از آن نیست انداخته است و این جنگ به فضل خدا شکست سخت و پاسخ دندان شکن تری را به امریکا و نوکرش رژیم آل سعود خواهد داد.

مردم مظلوم یمن بدانند که وعده الهی نزدیک است همانطور که خداوند وعده داده است که (فانتقمنا من الذین اجرموا و کان حقا علینا نصر المومنین)

«و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون»

انتهای پیام/ب