همه چیز از یک نوشته کوتاه در صفحه اینستاگرام مازیار ناظمی آغاز شد. اینکه او یکی از نوشته های کریمی را بازنشر کرده بود و ابراز امیدواری کرد تصمیمی که گرفته را انجام دهد. یک تصمیم خوب.
به گزارش نسیم سرخس ، درحالی که همه انتظار دارند علی کریمی در ۳۷ سالگی وارد کلاس های پیشرفته مربیگری شود و قرار بود او از تابستان به دوره های عالی مربیگری در انگلستان برود حالا بسیاری از هواداران این بازیکن در اینستاگرامش هیجان زده از او می خواهند به فوتبال برگردد. یک پست از کریمی درباره طی شدن روزهای بد و رسیدن روزهای خوش ، بازنشر آن در اینستاگرام مازیار ناظمی و نوشتن درباره تصمیمی که با انجامش دل هواداران شاد می شود و فضای ابهام آمیز سکوت از سوی این ستاره فوتبال سبب شده تا هزاران کامنت درباره تقاضا از او برای برگشتن به میدان مسابقه نوشته شود. علی کریمی که از ۵ سال قبل تقریبا هرسال یکبار از فوتبال خداحافظی کرده ، سال قبل درحالی از فوتبال کنار رفت که تقریبا در این ۴ سال پایانی فوتبالش به موفقیت چشمگیری غیر از گرفتن سهمیه آسیایی با تراکتورسازی دست نیافته است.

کریمی که بعد از آخرین بازی تیم ملی در مرحله انتخابی جام حهانی ۲۰۱۰ در کره جنوبی همراه با مهدوی کیا و هاشمیان قصد خداحافظی داشت ، خیلی زود از این تصمیمش منصرف شد. او در اردوی اتریش قبل از جام ملتهای ۲۰۱۱ قطر با قطبی بحثش شد و از تیم ملی خداحافظی کرد اما دوباره در زمان مربیگری کروش به تیم برگشت. کریمی بعدها در روز خداحافظی تلخ مهدوی کیا در شب شکست به سپاهان در فینال جام حذفی خداحافظی کرد اما فصل بعدش را در تراکتورسازی بازی کرد. بعد از تراکتورسازی قصد خداحافظی داشت و حالا یکسال بعد از دوری از فوتبال شایعه شده به لیگ بر می گردد . او که در این یکسال بارها به تمرینات پرسپولیس رفته و با این تیم تمرین کرده و بدنی آماده دارد اما بخوبی یادش هست که در این چندسال آخر نشانی از آن جادوگر را نداشته است.

کریمی البته سال قبل در گفت و گویی ویژه با برنامه ۹۰ گفت:«چرا خداحافظی های متوالی مرا سوژه می کنید؟ اصلا دوست دارم هر چند وقت یکبار بگویم خداحافظ که فردایش برگردم و بگویم سلام.»

اینکه آیا او قرار است برگردد و برای تیم سال بعد برانکو در زمین بازی کند یکی از علامت سوال های بزرگ فوتبال ایران می شود که تنها خود کریمی می تواند به آن پاسخ دهد چون پیشتر در جام جهانی ۲۰۰۶ این دو با هم نساختند و یکی از دلایل ناکامی تیم ملی در آن بازی ها را دعوا میان اینس تاره تیم با مربی می دانستند.

کریمی که برنامه تابستانی اش رفتن به انگلستان برای دوره های پیشرفته مربیگری بود آیا برنامه اش را تغییر می دهد؟ او که محبوبیتی فراتر از انتظار میان هواداران فوتبال دارد آیا با این کمپین وسوسه می شود؟

منبع: خبرآنلاین
انتهای پیام/م