طی چندماه اخیر در خصوص حضور بازیکنان ملی‌پوش در تیم ملی فوتبال مشکلاتی به وجود آمد که حتی منجر به عدم حضور این تعداد از بازیکنان در اردوهای اخیر تیم ملی شد.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از  راه دانا به نقل از فارس، ستادکل نیروهای مسلح به منظور تعیین تکلیف ملی‌پوشانی که کارت‌‌های‌شان ابطال شده است از وزارت ورزش درخواست نامه کرد.

پس از اینکه طی چندماه اخیر در خصوص حضور بازیکنان ملی‌پوش در تیم ملی فوتبال مشکلاتی به وجود آمد که حتی منجر به عدم حضور این تعداد از بازیکنان در اردوهای اخیر تیم ملی شد، طی چند روز گذشته رضا حسنی‌خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش در جلسه‌ای با سردار باران‌چشمه در مورد راهکارهای حل این مشکل شرکت کرد و مقرر شد تا طی روزهای آینده در این خصوص نامه‌ای از وزارت ورزش برای تعیین تکلیف  ملی‌پوشانی که کارت‌‌هایشان ابطال شده است به ستادکل نیروهای مسلح ارسال کند.

بر همین اساس در این جلسه مقرر شده است تا اسامی بازیکنانی که با مشکل مواجه هستند و تیم ملی فوتبال ایران نیاز به آنها دارد در نامه‌ای به رؤیت مسئولان ستادکل رسیده تا در خصوص این دسته از ملی‌پوشان که احیاناً در لیست بعدی کی‌روش برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند، ستادکل نیروهای مسلح تصمیم‌گیری نهایی را به عمل بیاورد.

انتهای پیام/ع