مسئولین با ورود زود هنگام به مباحث انتخاباتی از بسیاری از وظایف خود و خدمت به مردم غافل می شوند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از آبدانان خبر، با اینکه بیش از ۱۰ ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است ،گویا فضای شهرستان ما ناخودآگاه به سمت و سوی انتخابات کشیده شده است ، واین شاید به دلیل برخی اظهار نظر ها و گعده های شبانه و خانه گردی برای جمع آوری آرا توسط کاندیدا های احتمالی است ،فعالیت هایی که نشان دهنده تکاپو برای رسیدن به ماراتن انتخابات است.
اما ده ماه زمان بسیار زیادی است برای آغاز مباحث انتخاباتی ، و بسیاری از چهره های موجه و دلسوز شهرستان آبدانان هشدار می دهند که برخی از مسئولین با ورود زود هنگام به مباحث انتخاباتی از بسیاری از وظایف خود و خدمت به مردم غافل می شوند.
از سوی دیگر اظهار نظر و تحلیل ها از کلی گویی عبور کرده و به بیان مصداق ها و آرایش انتخاباتی کاندیدا ها معطوف شده است.
تمامی این اتفاقات در حالی رخ داده است که همگان و از جمله دلسوزان نظام بخصوص رهبری معظم انقلاب نسبت به ورود زودهنگام به مباحث انتخاباتی و درگیر شدن با این مسئله در ادوار گذشته بارها تذکر داده اند.
برخی ها مانند امام جمعه شهرستان آبدانان معتقدند برای ورود به انتخابات هنوز بسیار زود است، حجت الاسلام حاجیلری معتقد است درگیر کردن زود هنگام مردم با مباحث انتخاباتی نه به صلاح مردم و نه به صلاح کاندیدا ها است و فرصت خدمت مسئولین به مردم را از دست خواهد داد.
وی می گوید : رسالت امروز ما  توجه به مشکلات مردم  است و همه باید دست در دست هم محرومیت های شهر را برطرف کنیم.
اکثر مردم و مسئولین نیز معتقدند ورود زودهنگام به عرصه انتخابات نه تنها هیچ فایده ای برای شهرستان ندارد بلکه فضای شهر را ملتهب و مسئولین را از خدمت رسانی درست و دقیق به مردم دور می کند و آنها را درگیرفرعیات خواهد کرد.
در برخی از موارد نیز خانه گردی و جمع آوری آراء برای ایجاد برخی ها ایجاد مزاحمت شده و منعکس کننده روند خوبی نمی باشد.
کارشناسان معتقدند عده ای که مسئولیتی دارند باید تمام وجودشان را مصروف مسئولیتشان کنند و از نظر شرع ، عرف و قانون تلف کردن زمان خدمت به مردم کار پسندیده ای نیست.ام/ص

انتهای پیام/م