درپی شکایت مسئول سابق تشریفات منزل نخست وزیر رژیم صهیونیستی همسر نخست وزیر در دادگاه حضور یافت.

به گزارش نسیم سرخس ، ابنا نوشت: «سارا نتانیاهو» همسر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در دادگاه حاضر شد تا به پرسش‌های قاضی در مورد پرونده شکایت «مانی نفتالی» مسئول سابق تشریفات منزل نتانیاهو پاسخ دهد.

در همین راستا رسانه‌های صهیونیستی از جمله هاآرتص و یدیعوت آحارونوت به این دادگاه و جزئیات آن پرداخته و به نقل از همسر نتانیاهو نوشتند: هدف «نفتالی» از مطرح کردن چنین ادعاهایی فقط ایجاد رسوایی است اما دیگر وقت آن رسیده که حقیقت برملا شود تا همگان بدانند که هدف او از این کار چیست؟

سارا نتانیاهو گفت: او همواره مرا تحت فشار قرار می‌داد و از من درخواست می‌کرد که کاری کنم که او در سمت‌های بالا‌تر تعیین شود و یا وام‌های کلان برایش جور کنم. من نمی‌پذیرفتم لذا او چندین بار تهدید کرد که اگر این کار را برایش نکنم، دروغ‌پردازی علیه خانواده نتانیاهو را آغاز خواهد کرد تا آبروی آن‌ها را بریزد.

از جمله موارد شکایت نفتالی از همسر نتانیاهو، توهین به او و دعوا کردن با وی بدلیل خریدن شیر کیسه‌ای به جای شیر پاکتی عنوان شده است.

مانی نفتالی چندی پیش نیز در گفتگو با رسانه‌های مختلف فاش کرده بود که نخست وزیر اسرائیل و همسرش طی دو سال اخیر حدود ۱۰۰ هزار شیکل (واحد پول اسرائیل) صرف خرید مشروبات الکلی کرده‌اند.

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری نسیم سرخس صرفا آن را بازنشر کرده است.

انتهای پیام/م