بازدید مدیران ارشد سازمان حسابرسی کشور از پالایشگاه گاز سرخس
بازدید مدیران ارشد سازمان حسابرسی کشور از پالایشگاه گاز سرخس
رئیس حسابداری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس از بازدید مدیران ارشد سازمان حسابرسی کشور از این مجتمع گازی خبرداد.

علی اصغر ساربان مقدم در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، گفت: این بازدید با حضور مدیران سازمان حسابرسی کشور و سازمان حسابرسی مشهد و به منظور شفاف سازی روابط مالی ناشی از الحاق واحد ذخیره سازی گاز طبیعی به پالایشگاه خانگیران صورت پذیرفت.

 

وی اظهار کرد: در این بازید مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد گزارشی از فعالیت های این مجموعه در سال ۹۳ و انجام تکالیف قانونی، اضافه تولید، حرکت به سوی تولید پایدار گاز ارائه کرد.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد به عنوان تنها تامین کننده انرژی گاز در شرق کشور استژ، تصریح کرد: این شرکت در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و در راستای صیانت از ذخایر گازی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و تعالی سازمانی را در دستور کار دارد.

 

ساربان مقدم بیان کرد: همچنین در این بازدید مدیر عملیات پالایشگاه به ارائه اطلاعاتی در خصوص فرآیند چگونگی ذخیره سازی گاز طبیعی در مخزن شوریجه و نحوه برداشت گاز پرداخت.

 

در ادامه این جلسه فریده منصوری عضو موظف هیات عامل و آقای موسوی مدیر ارشد سازمان حسابرسی ضمن تقدیر از فعالیت های مثبت و سازنده مدیران ارشد و کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در اهتمام به اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، از عملکرد این مجموعه در سال گذشته در ارائه صورت های مالی مطلوب ابراز رضایت کردند.

انتهای پیام/ب