رئیس سازمان بدر در کربلا، گفت که اگر تکفیری‌های داعش تلاش کنند وارد کربلا شوند، صحرای الانبار را به گورهای جمعی آنها تبدیل خواهیم کرد.

به گزارش نسیم سرخس، «حامد صاحب الکربلائی» مسئول سازمان بدر عراق در «کربلا»، امروز (سه شنبه) به تکفیری‌های داعش هشدار داد که اگر بخواهند به کربلا نفوذ کنند، صحرای الانبار به گورهای جمعی آنها تبدیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری عراقی «السومریه نیوز»، رئیس سازمان بدر در کربلا گفت: خطر داعش از کربلا، ۱۸۰ تا ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد. اگر تکفیری‌ها به نزدیک شدن به کربلا بیاندیشند، صحرای الانبار به گورهای جمعی آنها تبدیل خواهد شد.

وی افزود:شاخه نظامی سازمان بدر، در حال تقویت و تحکیم یگانهای نظامی خود در مناطق «النخیب»، «الهباریه»، «الرحالیه» و نقطه ۱۶۰ در الانبار است و هنگ‌های آموزش دیده و مجهز به انواع سلاح‌ها در این مناطق آماده‌اند. نیروهای بدر در موضع حمله قرار دارند و نه دفاع. لذا برای مقابله با داعش در تمامی این مناطق با همکاری و هماهنگی نیروهای امنیتی کشور، آماده‌اند.

وی شنبه (۲۵ آوریل) گفته بود که ده‌ها فرد داوطلب به سازمان بدر پیوسته‌اند تا در قالب نیروهای بسیج مردمی، داعش را از تمامی شهرهای عراق، بیرون کنند.

کربلائی، ۳ اردیبهشت نیز خبر داد که نیروهای این سازمان در حد فاصل منطقه «۱۶۰» و «النخیب» در غرب شهر «الرمادی» مستقر هستند و این اقدام با هماهنگی نیروهای امنیتی برای پر کردن خلا عدم وجود نیرو در مناطق صحرایی استان «الانبار» صورت گرفته است.

منبع: فارس

 

انتهای پیام/