خاطرات همسر حاج بصیر هم بسیار ارزشمند است. ان‌شاالله قصد دارم با سفر به فریدونکنار با ایشان صحبت کنم که چنانچه رضایت بدهند خاطراتشان و همچنین زندگینامه داستانی سردار شهید حاج بصیر را بنویسم.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از مشرق، امیرحسین انبارداران، نویسنده و ناشر کتاب های دفاع مقدس در گفتگو با مشرق گفت: پس از انتشار کتاب حاجی بصیر، از سوی برخی فرماندهان جنگ، بسیار مورد لطف قرار گرفتم. از جمله این که سردار فتح الله جعفری مدیر موسسه شهید حسن باقری ضمن تقدییر از نگارش این کار گفت: حاج بصیر خیلی مظلوم بود.

«حاج بصیر در نگاه فرماندهان» را می‌نویسم //////////////////////// آماده انتشار در بامداد روز چهارشنبه دوم اردیبهشت//////////////////// ممنون
وی افزود: پس از انتشار و رونمایی کتاب به مظلومیت این سردار شهید شاخص مازندران واقف شدم. لذا تصمیم گرفتم او را از نگاه فرماندهان هشت سال دفاع مقدس هم بشناسم. با این هدف کار را آغاز کردم و ان‌شاالله تلاش می‌کنم تا قبل از سالروز تولد شهید بصیر که عاشورای حسینی است، کتابی در این زمینه منتشر کنم.

 

نویسنده کتاب «حاج بصیر» ضمن اشاره به این موضوع که هنوز با ناشری در مورد انتشار این کتاب صحبت نکرده است، گفت: خاطرات همسر حاج بصیر هم بسیار ارزشمند است. ان‌شاالله قصد دارم با سفر به فریدونکنار با ایشان صحبت کنم که چنانچه رضایت بدهند خاطراتشان و همچنین زندگینامه داستانی سردار شهید حاج بصیر را بنویسم.

انبارداران در پایان تاکید کرد: حاج بصیر اگر مظلومترین سردار شهید سرزمین ما نباشد به طور حتم یکی از شاخص ترین آنهاست.

گفتنی است کتاب «حاجی بصیر» از مجموعه قصه فرماندهان، بهمن سال گذشته در ده هزار نسخه توسط انتشارات سوره مهر منتشر و در شهر آمل رونمایی شد.

انتهای پیام/