عکس/ حسینی ها در یک قاب
عکس/ حسینی ها در یک قاب
در این تصویر، سه پاسدارِ انقلاب دیده می شوند که نام هرکدام به گونه‌ای با «حضرت سیدالشهدا(صلوات الله علیه)» پیوندی تاریخی پیدا کرده است. از سمت راست:

به گزارش نسیم سرخس به نقل از مشرق، نمایی که پیش رو دارید، احتمالا در اوایل سال ۱۳۶۲ شمسی به ثبت رسده است. در این تصویر، سه پاسدارِ انقلاب دیده می شوند که نام هرکدام به گونه‌ای با «حضرت سیدالشهدا(صلوات الله علیه)» پیوندی تاریخی پیدا کرده است.
از سمت راست:
*شهید «کاظم نجفی رستگار»؛ دومین فرمانده‌ی «لشکر ۱۰ سیدالشهدا(صلوات الله علیه)» که در «عملیات بدر» خلعت(۱۳۶۳ شمسی) شهادت پوشید.
*حاج «محمدصادق آهنگران»؛ جمعی سپاه اهواز که از سال ۱۳۵۸ شمسی تا امروز، در لباس پاسداری، به مداحی اهل بیت و حضرت سیدالشهدا(صلوات الله علیه) مشغول است و به حق می توان ادعا کرد، زیباترین حماسه سرایی های کربلایی پس از انقلاب اسلامی محصول خلوص و آوای ماندگار او است.
*شهید «حاج حسین همدانی»؛ از بنیان گذاران سپاه همدان و فرمانده «لشکر انصارالحسین(صلوات الله علیه)»( یگان اختصاصی رزمنده گان همدانی)  در سال های دفاع مقدس. او سرانجام دو روز قبل، در جبهه‌ی دفاع از حرم «بانوی مقاومت»، حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) در خاک «سوریه» بال در بال ملائک گشود.

هدیه به ارواح بلندپرواز شهیدان
«کاظم نجفی رستگار» و «حاج حسین همدانی» صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عکس/ حسینی ها در یک قاب

انتهای پیام/