با یک‌کلیک رایانه خود را بروز کنید +دانلود
با یک‌کلیک رایانه خود را بروز کنید +دانلود
گاهی برخی از مشکلات سیستم عامل ویندوز با نصب یا به‌روزرسانی یک نرم‌افزار خاص ظاهر می‌شود که رهایی از آنها نیز فقط با به‌روزرسانی درایور امکان‌پذیر است. سیستم‌عامل ویندوز وظیفه برقراری ارتباط میان نرم‌افزار و سخت‌افزار رایانه را به عهده دارد و در اجرای این وظیفه از درایورهای ساخته شده برای ویندوز کمک می‌گیرد.
 به گزارش نسیم سرخس، متاسفانه گاهی درایورهایی که توسط سازندگان قطعات سخت‌افزاری برای استفاده در ویندوز طراحی می‌شوند، اشکالاتی دارد که پس از یک روز، یک ماه یا حتی چند ماه کشف و رفع می‌شود.

پس از رفع این مشکلات، فایل‌های درایور جدید در سایت سازنده آن قطعه به‌روز شده و بسیاری از کاربرانی که درایور قبلی را در ویندوز نصب کرده‌اند، ممکن است تا مدت‌های زیادی با مشکلاتی که درایور مورد نظر برای آنها به همراه دارد دست و پنجه نرم کنند.

گاهی برخی از این مشکلات با نصب یا به‌روزرسانی یک نرم‌افزار خاص ظاهر می‌شود که رهایی از آنها نیز فقط با به‌روزرسانی درایور امکان‌پذیر است.

رهایی از مشکلات سخت‌افزاری

Driver Booster نرم‌افزاری است که با استفاده از آن و فقط با یک کلیک می‌توانید درایورهای نصب شده روی ویندوز را به جدیدترین نسخه موجود به‌روزرسانی کنید.

فقط با یک کلیک

نرم‌افزار Driver Booster  با بیش از ۳۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا و با بهره‌مندی از پردازش ابری این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با یک کلیک، درایورهای نصب شده روی رایانه خود را با درایورهای موجود روی دستگاه‌ها و بانک اطلاعاتی آنلاین برنامه، مقایسه کرده و جدیدترین نسخه از درایورها را در اختیار بگیرید.

با استفاده از این روش دردسرهای فراوانی همچون تشخیص مدل قطعه سخت‌افزاری، جست‌وجو به‌دنبال سایت ارائه‌کننده درایور، دانلود فایل به‌روزرسانی و طی مراحل پیچیده به‌روزرسانی را پیش‌رو نخواهید داشت و به‌راحتی می‌توانید با یک کلیک همه عملیات ذکر شده را به انجام برسانید.

تجربه بهتر بازی‌ها

از دیگر امکاناتی که این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد، نصب نرم‌افزارهای کمکی و بهینه‌سازی درایورها برای اجرای بهتر و سریع‌تر بازی‌ها در رایانه شماست.

به این ترتیب می‌توانید از حداکثر توان رایانه خود در اجرای بازی‌ها بهره‌مند شوید و نیازی به دستکاری تنظیمات پیچیده کارت گرافیک نیز ندارید.

با اطمینان به‌روزرسانی کنید

گاهی به‌روزرسانی یک درایور موجب از کار افتادن کل سیستم‌عامل می‌شود. برای جلوگیری از بروز این قبیل مشکلات احتمالی، قابلیت تهیه نسخه‌ پشتیبان و بازنشانی در شرایط اضطراری نیز در این برنامه گنجانده شده است.

همچنین قابلیت حذف درایور و بازنشانی فایل‌های درایور قبلی از دیگر امکاناتی است که برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی هنگام به‌روزرسانی درایورها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

این نرم‌افزار در دو نسخه رایگان و تجاری با قابلیت اجرا در همه نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ بیت ویندوز اکس‌پی، ویستا، ۷، ۸، ۸.۱ و ۱۰ ارائه شده و با مراجعه به لینک‌ زیر می‌توانید نسخه رایگان آن را دانلود کنید.

رهایی از مشکلات سخت‌افزاری

منبع: جام جم آنلاین
انتهای پیام/