مراسم روز ارتش (29 اسفند) و نمایش توان بازدارندگی ایران در مقابل تهدیدها، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به گونه ای آشفته کرد که مجبور شد آشکارا اعتراف کند: هر سال که می گذرد موشک های ایران قدرتمند تر می شود.
به گزارش نسیم سرخس، مراسم روز ارتش (۲۹ اسفند) و نمایش توان بازدارندگی ایران در مقابل تهدیدها، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به گونه ای آشفته کرد که مجبور شد آشکارا اعتراف کند: هر سال که می گذرد موشک های ایران قدرتمند تر می شود.
به گزارش مشرق، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از زمان اعلام تصمیم روسیه مبنی بر وفای به عهد این کشور برای تحویل سامانه دفاع موشکی اس ۳۰۰ به ایران، بیشتر منزوی شده است.
بنیامین نتانیاهو امروز (یکشنبه) گفت که تصمیم رییس جمهوری روسیه در زمینه تحویل سامانه موشکی پیشرفته اس ۳۰۰ به ایران را با جدیت پیگیری می کند.

به گزارش پایگاه خبری صهیونیستی تایمز آو اسراییل، نتانیاهو در جلسه کابینه این رژیم افزود: اسراییل تحویل موشک های اس ۳۰۰ روسیه به ایران را به ویژه در برهه زمانی کنونی با جدیت تحت نظر دارد.

ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه اصرار تلفنی روز پنجشنبه نتانیاهو برای جلوگیری از تحویل سامانه موشکی اس ۳۰۰ به ایران را رد کرد.

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی احتمال داده است که نتانیاهو شخصا برای متقاعد کردن پوتین به مسکو سفر کند.

نخست وزیر رزیم صهیونیستی در ادامه با یادآوری اینکه دیروز رژه نیروهای نظامی در تهران و نمایش سلاح های ایران را برای جهانیان می دیدم؛ گفت: هر سال که می گذرد موشک ها هم به لحاظ دقت و هم به لحاظ قدرت و مهلک بودن بزرگ تر و قدرتمند تر می شوند، هرچند یک مساله هیچگاه تغییر نمی کند و آن شعار «مرگ بر اسراییل» روی موشک ها است.

ولادیمیرپوتین رییس جمهوری روسیه روز شنبه در واکنش به گزارش رسانه های صهیونیستی در خصوص تصمیم تل آویو برای فروش سلاح به اوکراین در مقابله به مثل با اقدام مسکو، به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/