نسیم سرخس تحولی تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سرخس ایجاد کرده است
نسیم سرخس تحولی تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سرخس ایجاد کرده است
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سرخس گفت: نسیم سرخس یک تحول تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سرخس ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، اسحق ابان ظهر امروز در مراسم رونمایی از قالب جدید پایگاه خبری تحلیلی نسیم سرخس با بیان اینکه رسانه و فضای مجازی از اهمیت بالایی در زندگی مردم برخوردار است، گفت: اهمیت فضای مجاز آنقدر بالا است که مقام معظم رهبری می فرمایند اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم.

 

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سرخس ادامه داد: معاویه در زمان خودش با تبلیغاتی که علیه امام علی علیه السلام انجام داد باعث شد مردم در زمان شهادت امام علی علیه السلام بگویند مگر علی نماز می خواند؟

 

ابان با بیان اینکه قدرت رسانه بسیار بالاست، افزود: در جهان کسانی که غول های رسانه ای را در اختیار دارند، جنگ و خونریزی هایشان را با رسانه توجیه می کنند و کارهای شیطانی را خدایی نشان می دهند.

 

وی رسانه را یک شمشیر دو دم توصیف و خاطرنشان کرد: رسانه به عنوان یک شمشیر دو دم می تواند هم در خدمت حق باشد و هم در خدمت باطل باشد و اصحاب رسانه نیز نقش یک قاضی را دارند و باید حواسشان باشد چرا که آبروی مردم در دست رسانه ها است.

 

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سرخس بیان کرد: باید در نشر انقلاب و نشر اسلام قوی باشیم.

 

ابان یادآور شد: قبل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی دنیا تحت تاثیر شدید رسانه های غربی بود اما با راه اندازی این شبکه تلویزیونی فضای تبلیغاتی غرب علیه اسلام و جمهوری اسلامی ایران شکسته شد.

 

وی تاکید کرد: برای نشر افکار اسلامی ما باید صاحب قدرت های رسانه ای قوی باشیم.

 

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سرخس افزود: اگر اسلام یک غول رسانه ای داشته باشد با توجه به منطق اسلام همین یک رسانه اندازه صد رسانه ی دنیای غرب برد و موفقیت دارد.

 

ابان گفت: امروز رسانه ها مشخص می کنند که مردم چه چیزی را بخواهند.

 

وی در ادامه به فعالیت های پایگاه خبری تحلیلی نسیم سرخس در شهرستان اشاره و عنوان کرد: تا قبل از سایت نسیم سرخس فضای رسانه ای شهرستان فعالیت زیادی نداشت اما می توان اینگونه عنوان کرد که نسیم سرخس در شهرستان سرخس همان کاری را کرد که پرس تی وی در جهان انجام داد.

 

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سرخس در پایان گفت: نسیم سرخس تحولی تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سرخس ایجاد کرده است.

انتهای پیام/ع