پیشکسوت کشتی ایران روزه‌داری در رقابت‌های جهانی را بهترین خاطره در دوران فعالیت خود در میداین کشتی برشمرد و گفت: به برکت شب‌های قدر ایران در آن رقابت‌ها بر سکوی سوم جهان تکیه زد.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، منصور برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار «رازق» با بیان خاطره‌ای از شرکت در مسابقات در ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان در ایران رنگ و بوی خاصی دارد و دعای سحر و نیایش قبل از افطار خاطرات زیبایی را در اذهان خانواده های ایرانی نقش می بندد.
وی با تاکید بر اینکه بهترین خاطره من از ماه مبارک رمضان به مسابقات جهانی بر می‌گردد، اظهار کرد: دوره‌ای که من هدایت تیم ملی بزرگسالان ایران را در دست داشتم در ماه رمضان قرار داشتیم و با ورود به کشور میزبان قدرت‌ها را از نزدیک می‌دیدیم.
پیشکسوت کشتی ایران اضافه کرد: اکثر ابر قدرت‌های جهان با ساختار اصلی خود پا به این میدان بزرگ جهانی گذاشته بودند و برای ایران جهت تکیه زدن بر سکوهای قهرمانی غول هایی بزرگ به شمار می رفتند.
برزگر روزه‌داری در رقابت‌های جهانی را بهترین خاطره در دوران فعالیت خود در میداین کشتی برشمرد و ابراز کرد: روزه‌داری در این رقابت ها مصادف با ایام شهادت حضرت علی (ع) امام و مقتدای تمام پهلوانان و جوانمردان و عیاران بود.
وی افزود: با نیت موفقیت ایران روزه گرفتم و به برکت شب‌های قدر ایران در آن رقابت‌ها به سکوی سوم جهان تکیه زدم.
پیشکسوت کشتی ایران با اشاره به اینکه محور راز و نیاز های من با خداوند متعال در خلوت نخست فرج منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و ترسیم صلح و امنیت پایدار در دنیاست، اظهار کرد: اوست که با ندای «اناالمهدی» گوش مردم را با ندای حق نوازش می‌دهد و عدل و داد را بر عالم هستی می گستراند.

انتهای پیام/م