آغاز حفر چاه های آب شرب شهر سرخس
آغاز حفر چاه های آب شرب شهر سرخس
مدیر امور آبفای سرخس گفت: با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان حفر چاه های آب شرب شهر سرخس آغاز شد.

مجتبی محمدزاده در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، گفت: همزمان با میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان و خانواده معزز شهداء آغاز حفر چاه های آب شرب شهر سرخس برای بهبود کیفیت آب شرب این شهر به یاد و نام شهیدان والامقام حسین پورثابت آغاز شد.

 
مدیر امور آبفای سرخس تصریح کرد: این سه حلقه چاه آب شرب برای بهبود کیفیت آب شرب شهر سرخس و استفاده از پتانسیل خط انتقال سد دوستی با اعتباری حدود یک میلیارد تومان آغاز شده است.

 

وی بیان کرد: بهره برداری از چاه شماره یک در هفته دولت خواهد بود و استفاده از چاه های دیگر منوط به اجرای خط انتقال سد دوستی به محدوده چاه های حفر شده است.

 

۲۴ فرودین ماه امسال بود که با یاد سرداران شهید شهرستان سرخس پروژه اصلاح شبکه های آب شرب سرخس کلنگ زنی و آغاز شد.

 

در همین راستا مدیر امور آبفای سرخس گفت: پروژه های بسیار ارزشمندی در جهت ارتقای کیفیت آب شرب شهر سرخس از جمله حفر ۳ حلقه چاه جدید، احداث ایستگاه پمپاژ و همچنین مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی در ماه های آینده داریم.

 

همچنین حسین سنحرانی فرماندار سرخس با ابراز خرسندی از آغاز حفر چاه های آب شرب در روز ولادت امام حسن مجتبی (ع) ابراز امیدواری کرد: با اجرای پروژه های آب شرب تغییر قابل توجهی در ارائه خدمات به مردم سرخس ایجاد خواهد شد.

 

وی هدف نهایی از اقدامات انجام شده را بهره مندی مردم سرخس از آب سد دوستی عنوان کرد.

انتهای پیام/