ویژگی های شیطانی آمریکا در قرآن کریم
ویژگی های شیطانی آمریکا در قرآن کریم
طبق آیات قرآن کریم (إن یدعون إلّا الشیطان مریدا) کلمه مرید یعنی خبیث، متمرد، بی خیر، شریر، شیطان مرید یعنی شیطان بی خیر و مطلق شر؛ اکنون به آمریکا نگاه کنیم در اطراف خودمان شرارت این کشور را می بینیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش نسیم سرخس، در ابتدای این نوشتار درود می فرستیم به روح بلند و ملکوتی امام راحل (ره) و تمام شهدای این مرز و بوم که با نثار خون خویش درخت این انقلاب را سرسبز و بالنده نگه داشتند و آرزوی طول عمر همراه با صحت و سلامتی برای آن عزیز جان برکف در راه اسلام، مقام معظم رهبری الامام خامنه ای (حفظه الله تعالی ) داریم که در این ۲۶ سال رهبری داهیانه ایشان که حقا هر سال بیشتر از سال قبل پی به امداد غیبی در انتخاب ایشان می بریم چه آن روزی که خبرگان ایشان را به عنوان ولی فقیه انتخاب کردند که بنا بر گفتار حضرت آیت الله حائری که انتخاب ایشان امداد غیبی بود و چه اکنون که ۲۶ سال از آن روزگار می گذرد که به وضوح انتخاب ایشان از امدادهای غیبی برای این نظام بوده است چرا که با آن همه هجمه علیه این نظام هنوز هم باصلابت و قدرت در مقابل تمامی مستکبران و منحرفان ایستاده اند.

 

حضرت آقا در فرمایشات ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) نکات مهمی را بیان فرمودند، که یکی از آن نکات در مورد آمریکا بود و ایشان فرمودند حضرت امام (ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامید و ما در این چند سطر مقایسه ای داریم بین رفتار های شیطان و آمریکا:

 

اولین خصوصیت شیطان شرارت است

طبق آیات قرآن کریم (إن یدعون إلّا الشیطان مریدا) کلمه مرید یعنی خبیث، متمرد، بی خیر، شریر، شیطان مرید یعنی شیطان بی خیر و مطلق شر؛ اکنون به آمریکا نگاه کنیم در اطراف خودمان شرارت این کشور را می بینیم شریر بودن او در افغانستان، پاکستان، عراق، لبنان، سوریه، یمن، بحرین و فلسطین. برای همگان واضح است که نیاز به توضیح ندارد که سربازان این کشور چه جنایاتی که بر مردم این کشورها تحمیل نکردند و یا هواپیماهای بدون سرنشین آن ها مردم بی گناه را بمباران می کنند و یا در بعضی مناطق افراد متحجر بی فکر که آلت دست آمریکا و جبهه امپریالیستی هستند به جان مردم افتاده اند و قتل و غارت می کنند که زبان از گویای این جنایات قاصر است.

 

خصوصیت دوم شیطان روحیه استکباری و مستکبر بودن شیطان است

براساس آیات قرآن در داستان سجده ملائکه بر حضرت آدم (علیه السلام) (فسجد الملائکه کلّهم اجمعون إلّا ابلیس استکبر و کان من الکافرین ) اکنون آمریکا را ببینیم که جهان را دهکده ای تصور کرده وخود را رهبر و برترین فرد این دهکده می داند که اگر در سخنان رؤسای جمهور آمریکا (اکنون و پیشینیان)چرخی بزنید به وضوح ازاین قبیل گفتارهای استکباری به وفور دیده می شو.

 

خصوصیت سوم شیطان وعده دادن و دبه کردن

براساس آیات قران در قیامت وقتی افرادی را به سمت جهنّم می برند به شیطان خطاب می کنند که ای شیطان نجات مان بده، اعمالمان براساس وعده تو بوده است. شیطان در جواب می گوید شما به حرف خدای متعال که حق بود گوش نکردید و به حرف من که فقط وعده دادم گوش کردید اکنون آمریکا هم بنا بر اخباری که از همین مذاکرات اخیر ایران با ۱+۵ در ژنو و لوزان می رسد، تعهداتی می دهد که تحریم ها برداشته می شود، غنی سازی به رسمیت شناخته می شود اما بعدش به تعبیر آقایان دبه می کنند و توافقات را وعده های خیالی می دانند و به دنبال نابود کردن تمام زیر ساخت های هسته ای کشورمان هستند.

 

خصوصیت چهارم شیطان در بعضی امور به صورت پنهانی و ناپیدایی کار می کند

بر اساس آیات قرآن ( إنه یراکم هو و قبیله من حیث لاترونهم) که می فرماید شیطان به صورت مخفی با قبیله اش کار می کند و شما متوجه نیستید؛ که اگر انسان وصل به دستگاه الهی نباشد قطعا در دام آن ها گرفتار می شود. اکنون آمریکا هم به تعبیر سلاله پاک حضرت زهرا (سلام الله علیها) رهبر معظم انقلاب در این منطقه جنگ نیابتی به راه انداخته و خودش مستقیما در بعضی مناطق وارد جنگ نشده است بلکه عوامل بی فکر او از قبیل داعش و النصره، بوکوحرام و… برای او می جنگند.

 

خصوصیت پنجم شیطان وسوسه گری و به دام انداختن افراد است

(الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه والناس ) و اکنون آمریکا با تبلیغات رسانه ای بسیار وسیع خود جوامع بشری را به سمت و سوی فساد و افساد سوق می دهند که وجود شبکه های ماهواره ای در این کار برای آمریکا نقش بسزایی دارد.

علاوه بر مطالب فوق همین بس که تمام گروه های شیطان پرستی یا نشات گرفته از آمریکا هستند یا آمریکا دخیل در به وجود آمدن شان بوده است و حمایت های مالی بسیاری از آن ها داشته و دارد که وجود نمادهای شیطان پرستی به وفور در پرچم و دلار و سازمان های آمریکا دیده می شود که می شود گفت آمریکا کشور شیطان است.

 

و آن پیر فرزانه، آن انسان بیدار چه خوب دید این خصوصیات شیطان را در وجود آمریکا که فرمود: «آمـریـکـا شـیـطـان بـزرگ است».

یادداشت: امیر قادری

انتهای پیام/