رتبه اول سرخس در ریشه‌کنی بی‌سوادی در خراسان رضوی
رتبه اول سرخس در ریشه‌کنی بی‌سوادی در خراسان رضوی
مدیر آموزش‌وپرورش سرخس گفت: شهرستان سرخس رتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی در استان خراسان رضوی را دارد.

به گزارش خبرنگار نسیم سرخس، جلسه توجیهی آموزشگران نهضت سوادآموزی با حضور اساتید و کارشناسان معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی در محل فرهنگسرای بزرگ امام رضا علیه السلام شهرستان سرخس برگزار شد.

 

این همایش بزرگ که به‌منظور توجیه و برگزاری کارگاه آموزشی برای آموزشگران تشکیل‌شده بود، اساتیدی از اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی به همراه کارشناسان آن اداره کل حضور داشتند.

 

در این مراسم حمید احمدی مدیر آموزش‌وپرورش سرخس با تقدیر از نهضت سوادآموزی، فعالیت آموزشگران را ارج نهاد و نهضت سوادآموزی سرخس را از بی حاشیه‌ترین و کاراترین بخش‌های آموزش‌وپرورش سرخس خواند.

 

وی افزود: شأن و جایگاه جامعه بر اساس علم‌آموزی بوده و کار آموزشگران ستودنی است.

 

مدیر آموزش‌وپرورش سرخس بیان کرد: به همت آموزشگران و دلسوزی‌های این عزیزان شهرستان سرخس توانسته در بین شهرهای استان خراسان رضوی رتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی را داشته باشد که این موجب افتخار آموزش‌وپرورش است.

 

در ادامه رضایی رئیس اداره سوادآموزی سرخس نیز گفت: در طول مدت خدمت آموزشگران کارگاه‌های متعددی برای ارتقاء سطح علمی آنان و همچنین ارتقاء سطح کیفی سوادآموزی و بهره‌گیری از متد جدید آموزش بی‌سوادی برای همکاران برگزار می‌شود که این کارگاه هم در راستای همین مهم است.

انتهای پیام/ب