نشر الگوی توسعه نوآوری مرکز رشد نوآوری سرخس به جنوب کشور
نشر الگوی توسعه نوآوری مرکز رشد نوآوری سرخس به جنوب کشور
مدیر مرکز رشد نوآوری سرخس گفت: الگوی توسعه نوآوری مرکز رشد نوآوری سرخس به جنوب کشور و پالایشگاه گاز پارسیان نشر پیدا کرد‌‌.

یونس نیک‌پرست در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، با بیان اینکه سرخس پیشگام توسعه نوآوری در صنعت نفت و گاز کشور است، اظهار کرد: الگوی مرکز رشد پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد سرخس با موفقیت‌های چشمگیری که داشته به سرعت در حال توسعه است و بدنه صنعت نفت از تمامی نقاط کشور در حال راه‌اندازی مراکز نوآوری با الگوبرداری از این مرکز هستند.

مدیر مرکز رشد نوآوری سرخس بیان کرد: در حال حاضر برای شرکت‌های مختلف حوزه صنعت نفت و گاز کشور با مشاوره‌هایی که می‌دهیم، به‌دنبال ایجاد زنجیره‌ای هم‌افزا از مراکز رشد نفت و گاز در کشور هستیم و می‌توان گفت حالا پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد و مرکز رشد نوآوری سرخس پرچم‌دار ایجاد مراکز نوآوری در وزارت نفت است.

وی خاطرنشان کرد: در آخرین فعالیت انجام شده با آموزش و مشاوره‌ای که به همکارانمان در پالایشگاه گاز پارسیان از طریق مرکز رشد نوآوری سرخس داده شد، مرکز نوآوری و فناوری این شرکت هم با الگوبرداری از سرخس با هدف بهره‌برداری مردم شهرهای «لامرد» و «مهر» راه‌‌اندازی شد.

انتهای خبر/

  • نویسنده : احسان بابائی