کاروان راهیان نور سرخس عازم کربلای ایران شد
کاروان راهیان نور سرخس عازم کربلای ایران شد
فرمانده سپاه سرخس گفت: در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت کاروان راهیان نور شهرستان سرخس صبح امروز (جمعه) عازم کربلای ایران شد.

مجید آذرکیش در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، اظهار کرد: در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت کاروان ۲۰۰ نفری راهیان نور شهرستان سرخس صبح امروز (جمعه) با پنج دستگاه اتوبوس عازم کربلای ایران شد.

فرمانده سپاه سرخس بیان کرد: این کاروان با حضور در مناطق عملیاتی جنوب و بازدید از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس، از نزدیک با رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان آشنا می‌شود.

امام خامنه‌ای (حفظه الله) درباره اهمیت راهیان نور می‌فرمایند: راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی، یک سنت حسنه به‌منظور پیشگیری از دو آسیب «فراموشی» و «تحریف» است؛ بنده بازهم به ملت ایران عرض می‌کنم این حرکت راهیان نور را مغتنم بشمرید.

رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۸۹ در بازدید از منطقه عملیاتی فتح‌المبین نیز درباره اهمیت راهیان نور تأکید می‌کنند: من از این حرکت راهیان نور که چند سال است بحمدالله روزبه‌روز هم در کشور توسعه پیدا کرده بسیار خرسندم و این حرکت را حرکت بسیار با برکتی می‌دانم و معتقدم این مقطع حساس برای ما یک تجربه است. شما جوان‌های امروز اگر آن روز هم بودید، در این میدان، با عزم راسخ حاضر می‌شدید.

انتهای خبر/

  • نویسنده : احسان بابائی