اعزام کارکنان پالایشگاه گاز سرخس به مراسم ارتحال امام (ره)
اعزام کارکنان پالایشگاه گاز سرخس به مراسم ارتحال امام (ره)
فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شرکت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد سرخس از اعزام کارکنان اين مجتمع گازي برای حضور در مراسم ارتحال بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي خبرداد.

محمد رضا به آبادی در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس، گفت: درآستانه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) دوستداران آن یار سفرکرده از شهرستان سرخس راهی حرم مطهر امام خمینی(ره) می شوند تا در مراسم بیست و ششمین عروج ملکوتی آن امام عزیز شرکت کنند.

 
وی اظهار کرد: ما هر چقدر بتوانیم تفکر و اندیشه امام راحل به ویژه روحیه استکبارستیزی آن بزرگ مرد را به دنیا معرفی کنیم، به همان نسبت استکبار در عرصه های مختلف با ناکامی مواجه خواهد شد.

 
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پالایشگاه خانگیران تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) از پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد با دو دستگاه اتوبوس عازم سفر حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خواهند شد.

 
وی تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل و مقام معظم رهبری را از اهداف این کاروان زیارتی دانست و گفت: بسیجیان و کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور خود در حرم امام راحل اعلام خواهند کرد که به آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری پایبند بوده و هر موقع که رهبری نظام اشاره فرمایند آماده جانفشانی و اجرای منویات معظم له هستند.

 
به آبادی یادآور شد: به مناسبت بیست و ششمین عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) برنامه ختم قرآن در روز ۱۴ خرداد ماه نیز در شهرک گاز شهید مهاجر سرخس برگزار می شود.

انتهای پیام/ب