عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه دشمن از آن می هراسد حضور ملت ایران در کنار دولت و حکومت است به همین دلیل دست به اعمال تحریم و فشاراقتصادی زد تا شاید بتواند ایجاد شکاف و تزلزل کند.

به گزارش نسیم سرخس به نقل از صبح توس ، مهرداد بذرپاش عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در اجتماع بزرگ « اجازه نمی دهیم » در مشهد عنوان کرد: آنچه برای ما ارزش و احترام می آورد دستاوردهایی چون موشکهای شهید تهرانی مقدم است نه عکس یادگاری گرفتن با جان کری ، امثال شهید تهرانی مقدم مایه افتخار این مرز و بومند و کشور از این افراد به عزت و اقتدار می رسد.

 

وی افزود: مسئله دشمن مسئله  هسته ای ایران نیست این مسئله تنها بهانه ای برای دشمنان ماست در روند نشست و مذاکرات غرب پایبند تعهدات خود نبود یک روز پرونده هسته ای ایران را عادی اعلام می کنند یک روز می گویند غنی سازی تعلیق شود.

 

بذرپاش تصریح کرد: غنی سازی را به مدت شش ماه تعلیق کردند و این مدت زمان را چند بار تمدید کردند تا زمان تعلیق غنی سازی به دو سال رسید پس از انتخابات سال ۸۴ با توجه به شرایط ایجاد شده با فک پلمب و رفع تعلیق توانستیم گام های بزرگی در مسئله هسته ای برداریم.

 

وی اظهار کرد: در این زمان بود که به پیشرفتهای هسته ای دست یافتیم به طوری که ۱۰ هزار سانتریفیوژ داشتیم اما پس از انتخابات سال ۸۸ آمریکا دولت ایران را نامشروع خواند و اعلام کرد مذاکره نمی کنیم ناکام ماندن دشمن در خلال حوادث ۸۸ دشمن را بر آن داشت تا مسئله هسته ای را بهانه قرار دهد.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه دشمن از آن می هراسد حضور ملت ایران در کنار دولت و حکومت است به همین دلیل دست به اعمال تحریم و فشاراقتصادی زد تا شاید بتواند ایجاد شکاف و تزلزل کند اما سه نسل است که مردم پای این انقلاب و نظام ایستاده اند.

 

وی خاطرنشان کرد: این تحریم ها تاثیر و فشار بیشتری بر نسل سوم گذاشت تحریم هایی که از سال ۸۹ و به دنبال جریانات و اتفاقات سال ۸۸ آغاز شد سوال اینجاست که چرا تحریم ها پس از جریانات سال ۸۸ شدت گرفت آیا فتنه گران و کسانی که  آن روزها شعار نه غزه نه لبنان سرمی دادند صاحب و ارزش  و اعتبار و آبرو شدند یا کسانی که دلیرانه در غزه و لبنان مقاومت می کنند و پایبند ارزشها هستند؟

 

 

انتهای پیام/